Zamknij

Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie 5 lat później. Dziś są już nastolatkami

27.04.2022 10:08

5 lat temu media uznały je za najpiękniejsze bliźniaczki świata. Dziś Ava i Leah mają 12 lat. Zobaczcie, jak wyglądają jako nastolatki.

Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie miały 7 lat. Jak wyglądają 5 lat później?
fot. Shutterstock

Co jakiś czas w mediach możemy zobaczyć urocze dzieci, które zyskują miano np. najpiękniejszych bliźniaczek świata. Tak też było w przypadku tych sióstr. Ava i Leah Clements zaczęły podbijać media społecznościowe, gdy miały zaledwie 7 lat. Dużą popularnością cieszyli się również najbliżsi dziewczynek, a niektórzy uznawali za najpiękniejszą nawet całą ich rodzinę - bliźniaczki mają bowiem także brata. Dziś są już nastolatkami. Jak wyglądają 5 lat później? Przekonajcie się sami.

Zobacz także: "Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?

Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie - siostry Clements

Ava i Leah zasłynęły dzięki profilowi na Instagramie, który założyli ich rodzice. Możemy tam zobaczyć, jak bliźniaczki zmieniały się przez lata.

Mama dziewczynek myślała o zapisaniu ich do agencji modelek, gdy te miały 1,5 roku. Nie chciała jednak odbierać im dzieciństwa, dlatego zdecydowała się z tym poczekać. Po kilku latach zaczęła regularnie dodawać ich zdjęcia na Instagramie.

Właśnie dzięki temu portalowi bliźniaczki zyskały sławę. Zdobyły wielu obserwatorów, a następnie media zaczęły się rozpisywać na temat ich wyglądu. Miały wówczas zaledwie 7 lat. Pamiętacie, jak wtedy wyglądały?

Zobacz także: Najpiękniejsza matka i córka w sieci. Wyglądają tak samo, choć dzieli je 30 lat różnicy

W wieku 7 lat zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie. Jak wyglądają 5 lat później?

Odkąd siostry Clemens zyskały sławę, stały się znanymi modelkami. Promowały wiele popularnych marek i występowały na wybiegach. Dziś nadal są aktywne w świecie mody, choć mają już 12 lat. 

Konto nastolatek na Instagramie obserwują prawie 2 mln osób. Widać, że dziewczynki nadal są ze sobą bardzo zżyte. I choć są już nastolatkami, wciąż chętnie ubierają się w tym samym stylu. Zobaczcie, jak dziś wyglądają. 

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

loader
Gwiazdorzy, którzy są coraz przystojniejsi wraz z wiekiem. Pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: Instagram/plotek.pl