Zamknij

Internauci uważają, że ma najpiękniejszą twarz na świecie. Modelka ma zaledwie 16 lat

09.09.2021 09:01
Najpiękniejsza twarz na świecie - Jade Weber
fot. SHUTTERSTOCK

Jade Weber ma dopiero 16 lat, a już internauci jednogłośnie okrzyknęli ją posiadaczką najpiękniejszej twarzy świata. Sprawdźcie, jak wygląda młoda modelka.

Jade Weber, mimo młodego wieku, na swoim profilu na Instagramie zgromadziła prawdziwą rzeszę fanów. Obecnie nastolatkę obserwuje ponad 667 tys. osób, które codziennie śledzą jej poczynania w sieci. Internauci zachwycają się urodą modelki, a wielu z nich uważa, że ma ona najpiękniejszą twarz na świecie.

Najpiękniejsza twarz na świecie - Jade Weber

Jade Weber to Francuzka, która urodziła się 7 marca 2005 roku w Hongkongu. Obecnie nastolatka mieszka w Los Angeles w stanie Kalifornia. Do świata modelingu weszła bardzo wcześnie. Już jako kilkuletnia dziewczynka podpisywała pierwsze kontrakty reklamowe. Na swoim koncie ma współprace m.in. z takimi markami jak H&M i Forever21. Z kolei jej sesje zdjęciowe ukazywały się w magazynach "Vogue" czy "Glamour".

Dla Jade Weber modeling to jednak za mało. Dziewczyna marzy, by zostać aktorką. Jak podaje portal o2.pl, swoje artystyczne umiejętności rozwija w słynnej szkole, do której uczęszczały takie gwiazdy jak Britney Spears, Ryan Gosling i Justin Timberlake. 

W 2018 roku nastolatce udało się wystąpić w pierwszym filmie - zagrała we francuskiej produkcji "La Deesse Du Crepuscule". Z kolei rok późnej wystąpiła w amerykańskim dramacie "Tiger Within".

Najpiękniejsza twarz na świecie należy do Jade Weber

Jade Weber w 2019 roku została nominowana do konkursu "The 100 Most Beautiful/Handsome Faces" organizowanego przez firmę TC Candler. Wówczas pierwsze miejsce zajęła tajwańska piosenkarka Tzuyu. I choć nastolatka nie zdobyła podium, to i tak wielu internautów okrzyknęło ją posiadaczką najpiękniejszej twarzy świata. 

Trzeba przyznać, że uroda dziewczyny robi wrażenie. A jak wam się podoba?

RadioZET.pl/o2.pl/Filmweb.pl