Zamknij

Wybrano najpiękniejszą kobietę w rodzinie królewskiej. Nie jest nią Kate ani Meghan

01.09.2021 09:09
Najpiękniejsza kobieta w rodzinie królewskiej. Nie jest to Kate, ani Meghan
fot. Mike Egerton/Press Association/East News

Brytyjskie media okrzyknęły ją "najseksowniejszą arystokratką" oraz "najpiękniejszą kobietą w rodzinie królewskiej". Ma 26 lat i zachwyca urodą.

Gdy myślimy o brytyjskiej rodzinie królewskiej, do głowy od razu przychodzą nam potomkowie królowej Elżbiety. To właśnie oni wzbudzają największe zainteresowanie mediów oraz ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że to księżna Kate lub Meghan uważane są przez wielu za najpiękniejsze kobiety w rodzinie królewskiej. W rzeczywistości jednak wśród Windsorów wychowała się dziewczyna, która zdeklasowała je w rankingu atrakcyjności. W dodatku jest... modelką. Zobaczcie sami, o kogo chodzi.

Zobacz także:  Co księżna Diana uważałaby na temat Kate i Meghan? Bliska jej osoba odkrywa karty

Najpiękniejsza kobieta w rodzinie królewskiej. Nie jest to Kate ani Meghan

Choć zarówno Kate, jak i Meghan zachwycają swoją urodą, wśród brytyjskiej arystokracji znajduje się kobieta, która pod tym względem nie ma sobie równych. W dodatku jest ich daleką kuzynką.

Jak podaje portal tatler.com, najseksowniejszą kobietą w rodzinie królewskiej została okrzyknięta Amelia Windsor. Ta 26-letnia modelka nie przejmuje się dworską etykietą, bowiem nie pełni oficjalnych funkcji w rodzinie. Jest dopiero 42. w kolejce do tronu, choć wielokrotnie była widywana wraz z pozostałymi Windsorami na balkonie np. podczas Trooping the Colour. Od urodzenia w dodatku nosi tytuł lady Windsor. 

Mimo wszystko Amelia nie przejmuje się tym, co wypada. W dodatku zajmuje się modelingiem i należy do profesjonalnej agencji modelek. Nie boi się także odważnych fotografii. Wielokrotnie publikowała zdjęcia w bikini na swoim instagramowym koncie. 

Zobacz także:  Książę Filip nie mógł tego wybaczyć królowej. Każdy mężczyzna miałby z tym problem

Amelia Windsor - kim jest najpiękniejsza kobieta w rodzinie królewskiej?

Amelia Windsor urodziła się w 1995 roku w Cambridge. Jest wnuczką księcia Kentu Edwarda - kuzyna królowej Elżbiety II. Jak wyglądają ich więzy rodzinne? 

Książę Edward jest synem księcia Jerzego, czwartego syna króla Jerzego V. Wnuczką monarchy jest także królowa Elżbieta. W związku z tym Amelia Windsor jest praprawnuczką króla, podobnie jak książę Harry i książę William. Zobaczcie, jak wygląda. 

Zobacz także:  Największe skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektóre was zaskoczą

Źródło: tatler.com/plotek.pl