Zamknij

Internauci twierdzą, że to najpiękniejsza kobieta na Instagramie. Adorują ją największe gwiazdy

03.09.2021 09:06
Najpiękniejsza kobieta na Instagramie - Viktoria Odintcova
fot. SHUTTERSTOCK

Viktoria Odintcova przez internautów jednogłośnie została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na Instagramie. Rosyjska modelka zachwyca nie tylko nietuzinkową urodą, ale i wysportowaną, szczupłą sylwetką. Nic więc dziwnego, że adorują ją największe gwiazdy.

Choć Viktoria Odintcova ma dopiero 27 lat, to udało jej się zgromadzić pokaźną liczbę fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje aż 5 mln osób. Urodą Rosjanki zachwycają się jednak nie tylko anonimowi internauci, ale komplementują ją także światowe gwiazdy. 

Najpiękniejsza kobieta na Instagramie - Viktoria Odintcova

Viktoria Odintcova urodziła się 15 listopada 1993 w Petersburgu w Rosji. Modelka ukończyła marketing na Perm State University. Dla 27-latki przełomowym momentem w karierze był rok 2017.

W styczniu influencerka wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, która odbyła się na szczycie jednego z najwyższych budynków w Dubaju (Cayan Tower o wysokości 307 m). Rosjanka, bez żadnego zabezpieczenia, wychyliła się nad przepaścią, trzymając jedynie fotografa za rękę.

Wówczas jej zachowanie skrytykowała nie tylko część internautów, ale także właściciel budynku. Wiele osób jednak było pod wrażeniem odwagi modelki. Po sesji zdjęciowej zyskała setki tysięcy fanów, którzy do dziś śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Viktoria Odintcova okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na Instagramie

Urodę modelki podziwiają także światowe gwiazdy. Rosjanka otwarcie przyznaje, że regularnie jest podrywana przez celebrytów. Twierdzi, że kontaktował się z nią m.in. Cristiano Ronaldo. 

Napisał do mnie: "Hej, jak się masz?". Ale nie dałam mu szansy. Znałam inne dziewczyny, do których wypisywał na Instagramie. Od razu wiedziałam, o co mu chodzi. Skasowałam wiadomość i nigdy na nią nie odpowiedziałam - skomentowała.

Ponadto Viktoria Odintcova przekonuje, że wśród jej adoratorów byli również Neymar czy Lewis Hamilton, kierowca Formuły 1.

A wy jak oceniacie urodę Rosjanki?

RadioZET.pl/Fakt.pl/ckm.pl/expressbydgoski.pl/