Zamknij

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?

11.05.2021 10:04

Thylane Blondeau pierwsze kroki w branży modowej zaczęła stawiać jeszcze jako 4-latka, a niedługo później została okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Choć mogłoby się wydawać, że było to tak niedawno, to na początku kwietnia modelka skończyła już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau i czym się zajmuje?

"Najpiękniejsza dziewczynka świata" Thylane Blondeau ma już 20 lat. Jak teraz wygląda?
fot. Laski Diffusion/EASTNEWS

Thylane Blondeau już jako dziecko została okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Teraz ma 20 lat i nadal prężnie działa w branży modowej, a jej konto na Instagramie obserwuje prawie 4 mln osób. Trzeba przyznać, że uroda kobiety robi ogromne wrażenie.

Kim jest Thylane Blondeau, najpiękniejsza dziewczynka na świecie?

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Już jako dziecko okrzyknięta została "najpiękniejszą dziewczynką świata". Pierwsze kroki w modelingu zaczęła stawiać jeszcze jako 4-latka. Wtedy też pojawiła się na wybiegu u słynnego francuskiego projektanta mody, Jeana Paula Gaultiera.

Początkom kariery dziewczynki towarzyszyła atmosfera skandalu. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej sesji zdjęciowej dla "Vogue", która odbiła się szerokim echem na całym świecie. 10-letnia Thylane Blondeau pozowała w mocnym makijażu, odważnych strojach i szpilkach. Redaktor naczelna magazynu została wówczas oskarżona o seksualizację dzieci i zwolniono ją z pracy. 

Afera jednak nie zaszkodziła dziewczynce, która do dziś prężnie działa w branży modowej. Na swoim koncie ma liczne sesje zdjęciowe oraz współprace z największymi domami mody. Co ciekawe, kilka lat temu Thylane Blondeau próbowała swoich sił także jako aktorka. W 2015 roku wystąpiła w filmie "Bella i Sebastain 2". Z kolei niedawno stworzyła własną markę ubrań streetwear'owych.

Najpiękniejsza dziewczynka świata Thylane Blondeau skończyła 20 lat

20-letnia Thylane Blondeau wygląda dzisiaj zupełnie inaczej. Przede wszystkim bardzo wydoroślała. Trzeba przyznać, że nadal zarówno uroda modelki, jak i jej figura, robią niemałe wrażenie. 

A jak wam się podoba 20-letnia Thylane Blondeau?

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl