Zamknij

Ich zdjęcia podbijają serca internautów. Poznajcie najpiękniejszą rodzinę świata

12.01.2021 09:15

Gdy tylko ta amerykańska rodzina pokaże się razem, natychmiast wzbudza zachwyt otoczenia. Ich popularność w sieci rozpoczęła się od publikacji wspólnego ujęcia na profilu bliźniaczek nazywanych The Clements Twins. Zobaczcie, jak prezentuje się najpiękniejsza rodzina świata.

rodzina
fot. Shutterstock

Bliźniaczki Ava i Leah robią niesamowitą karierę na Instagramie. 9-letnie dziewczyny prowadzą konto, które obserwują ponad 2 miliony użytkowników. Okazuje się jednak, że nie tylko one zachwycają internautów swoją urodą. Równie duże wrażenie na fanach robi reszta ich rodziny, czyli uroczy brat i niezwykle urodziwi rodzice. Ich wspólne zdjęcia robią niesamowitą furorę.

Najpiękniejsza rodzina świata

Rodzina Clementsów podbija serca internautów. Wszyscy jej członkowie mają w sobie wyjątkowy urok, za sprawą którego przyciągają spojrzenia innych. Niedawno bliźniaczki Ava, Leah, ich brat Chase oraz rodzice - Kevin i Jaqi zostali okrzyknięci najpiękniejszą rodziną świata.

Przystojny tata i jego urocza żona są niezwykle dumni ze swoich pociech. Każda z nich ma własny profil na Instagramie cieszący się ogromną popularnością. Ale największe zainteresowanie internautów zdobywają ich wspólne zdjęcia. Z fotografii Clementsów bije pozytywna energia, którą członkowie rodziny "zarażają" otoczenie.

Jak informuje portal Papilot.pl, Clementsowie na co dzień mieszkają w Los Angeles i zarabiają krocie, reklamując różnego rodzaju produkty w mediach społecznościowych. Patrząc na ich uśmiechnięte twarze, nie ma wątpliwości, że ich biznes ma się doskonale!

loader

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.