Zamknij

Michelle Pfeiffer jest już po 60., ale wciąż zachwyca wyglądem! Zdradziła sekret swojej urody

30.10.2020 11:18
Piękna Michelle Pfeiffer w białym kostiumie na ściance
fot. Rex Features/East News

Michelle Pfeiffer jest już po 60., to jednak wciąż jedna z najpiękniejszych aktorek. Zachwyca urodę bez operacji plastycznych! Teraz zdradziła jej sekret.

Michelle Pfeiffer to jedna z najpiękniejszych aktorek. Uwielbiamy ją za wiele ról i do dziś wspominamy wspaniałe stylizacje, które miała na sobie w niektórych filmach. W latach 80. i 90. była wręcz ikoną stylu, bowiem na jej stylizacjach wzorowały się kobiety na całym świecie. Nie wspominając już o niezwykłej, zawsze zadbanej urodzie aktorki. Michelle to jedna z tych gwiazd, które wciąż prezentują się rewelacyjnie i to bez operacji plastycznych. Aktorka ma już 62. lata, jednak wciąż wygląda zjawiskowo. Teraz zdradziła sekret swojej urody.

Zobacz także: Po Halle Berry nie widać upływu czasu. Swoją urodę zawdzięcza jednej rzeczy

Michelle Pfeiffer zdradziła sekret swojej urody. Wciąż zachwyca!

Michelle Pfeiffer przyznaje, że jest przeciwna chirurgicznemu poprawianiu urody. Jak zatem udaje jej się zachować taki wygląd?

Aktorka przyznaje, że dawniej bała się starości. Teraz jednak udało jej się pogodzić z upływającym czasem i stara się wciąż wyglądać rewelacyjnie. Bez wątpienia jej się to udaje!

Ostatnio miała dużo czasu do przemyśleń na temat urody i przemijania. W rozmowie z "Elle" zdradziła, do jakich doszła wniosków.

Czuję, że wszyscy, to może zabrzmi banalnie, ale wszyscy odkrywamy, że nasze naturalne piękno jest wystarczające. Myślę, że to podejście, którego wcześniej nie rozumieliśmy - powiedziała.

Dlatego gwiazda chętnie stawia na naturalność. Uważa, że akceptacja samej siebie jest najważniejsza, żeby cieszyć się promiennym wyglądem.

Niemniej staraj się używać kremów do pielęgnacji. Bardzo dba jednak o ich skład. Sama jest producentką ekologicznych kosmetyków. 

Zobacz także: Jaki jest sekret urody Victorii Beckham? To produkt za 5 zł!

Te gwiazdy wyznaczały trendy w latach 80. Niektóre z ich stylizacji śmiało nosilibyśmy także dziś.