Zamknij
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
  • Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska
  • Victoria Beckham Victoria Beckham
  • Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska
  • 15 Zobacz
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Niektóre gwiazdy są już tak długo w show-biznesie, że na oczach wszystkich przeszły spektakularne metamorfozy. Aż trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądały.

Są takie gwiazdy, które od lat pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Właśnie dlatego do dziś możemy powspominać ich archiwalne fotografie, a niektóre z nich są naprawdę zaskakujące. Są bowiem takie znane osoby, które przez te wszystkie lata przeszły spektakularne metamorfozy. Niektóre do tego stopnia, że aż trudno rozpoznać, że to te same osoby, które dziś kojarzymy z mediów. Sami zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył nas swoją zmianą przez te wszystkie lata.

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]

Małgorzata Kożuchowska z długimi włosami, Doda z zaokrągloną twarzą i kolczykiem w języku czy Martyna Wojciechowska w krótkiej, brązowej fryzurze - to tylko niektóre z przykładów gwiazd, które niemal całkowicie zmieniły się od początku swojej kariery. 

Wśród spektakularnych metamorfoz nie można przejść obojętnie również obok Małgorzaty Rozenek-Majdan, która dała nam się poznać jako szatynka. Jej obecny mąż - Radosław Majdan - także przeszedł zaskakującą przemianę, odkąd grał w piłkę w czołowych polskich klubach. 

W naszej galerii znajdziecie także największe światowe gwiazdy. Z pewnością zaskoczy was, jak na początku swojej kariery wyglądała Ariana Grande. Nie da się ukryć, że również Adele i Victoria Beckham przeszły spektakularne metamorfozy, odkąd są znane.

Sami zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy znalazły się w naszej galerii.

Zobacz także: Te gwiazdy pięknie się starzeją. Zachwycają swoją naturalną urodą

loader