Zamknij

Monika Mrozowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na modną grzywkę

15.09.2021 09:14
Metamorfozy gwiazd: Monika Mrozowska zmieniła fryzurę. Aktorka zrobiła sobie grzywkę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Monika Mrozowska kilka dni temu na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w nowej fryzurze. Aktorka zrobiła sobie grzywkę. "Trochę jak z ABBY" - brzmią komentarze internautów.

Metamorfozy gwiazd to niezmiennie jeden z najgorętszych tematów w sieci. Każdy bowiem chce się dowiedzieć, na jaką nową fryzurę postawiła jego idolka. W ten sposób można nie tylko poznać najświeższe trendy, ale i zainspirować się do zmiany uczesania. Ostatnio sporą metamorfozę przeszła Monika Mrozowska. Gwiazda "Rodziny zastępczej" postawiła na modną grzywkę. Sprawdź, jak wygląda aktorka w nowym wydaniu.

Metamorfozy gwiazd: Monika Mrozowska zmieniła fryzurę

Monika Mrozowska to aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu pt. "Rodzina zastępcza", emitowanym na antenie telewizji Polsat. Przez niemal dekadę gwiazda wcielała się w postać Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich.

Popularność aktorki przeniosła się także do sieci. Obecnie jej konto na Instagramie śledzi ponad 171 tys. osób. Nie da się więc ukryć, że Monika Mrozowska stała się inspiracją dla wielu kobiet, które regularnie zasypują ją pytaniami o stylizację czy fryzurę.

Jakiś czas temu serialowa Majka zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Teraz jej burzy loków towarzyszy ścięta na prosto grzywka, która od lat nie wychodzi z mody.

Nowa „stara” ja. Jak poczuję z kimś „chemię”, to daję na dzień dobry duży kredyt zaufania. Jędrek!!! @andrzej_sikorski_ nie wiem co to za chemia, może arszenik (haha), ale włosy to mi mój drogi zrobiłeś Francja elegancja - napisała aktorka w poście.

Jak podoba wam się Monika Mrozowska po metamorfozie?

Monika Mrozowska przeszła metamorfozę. Aktorka zrobiła sobie grzywkę

Metamorfoza Moniki Mrozowskiej spotkała się z żywą reakcją internautów. Wielu fanów aktorki jest zachwyconych jej nową fryzurą. Niektórzy nawet uważają, że przypomina jednego z członków kultowego zespołu ABBA.

Jest szał!

 

Hot!

 

Wow - brzmią komentarze. 

Nie wszystkim jednak nowa fryzura Monika Mrozowskiej przypadła do gustu. Część użytkowników Instagrama jest zdania, że aktorka w grzywce wygląda o kilkanaście lat starzej.

My jednak uważamy, że najważniejsze, żeby gwiazda czuła się ze sobą dobrze.

RadioZET.pl