Zamknij

Agnieszka Kaczorowska przeszła metamorfozę. Aktorka postawiła na modne cięcie

06.09.2021 09:07
Metamorfozy gwiazd 2021: Agnieszka Kaczorowska postawiła na modne cięcie
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Aktorka postawiła na modne cięcie, które jest hitem tego sezonu. Metamorfoza tancerki przypadła do gustu także jej fanom.

Metamorfozy gwiazd to temat, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Każdy w końcu chce dowiedzieć się, na jaki kolor włosów czy też cięcie postawiła jego idolka. Jest to doskonała okazja do zainspirowania się i poznania najnowszych trendów fryzjerskich. Ostatnio na małą metamorfozę zdecydowała się Agnieszka Kaczorowska. Sprawdźcie, jak wygląda aktorka w nowych włosach.

Metamorfozy gwiazd 2021: Agnieszka Kaczorowska postawiła na modne cięcie

Agnieszka Kaczorowska-Pela to tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Popularność przyniosła jej przede wszystkim rola w serialu TVP "Klan", w którym przez lata wcielała się w Bożenkę.

Influencerka zazwyczaj kojarzona była z bardzo długimi, blond włosami. W takiej fryzurze przez lata prezentowała się na ściankach. Jednak w lutym 2020 roku aktorka przeszła ogromną metamorfozę. Wówczas radykalnie skróciła włosy, a obciętymi kosmykami wsparła Fundację Rak'n'Roll, do czego zachęca także swoich fanów. 

Choć to była wtedy trudna decyzja (ach te kobiece dylematy), to niesamowicie się cieszę ze zmiany… zmiany często są dobre i ta zmieniła trochę całą mnie… - napisała Kaczorowska w poście na Instagramie.

Dodała również, że z krótką fryzurą zdecydowanie wygodniej jest przy dzieciach, "gdy na suszenie włosów ma dosłownie sekundę". Przypomnijmy, że w lipcu 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko tancerki i jej męża Macieja Peli, córeczka Emilia. Dwa lata później aktorka urodziła drugą dziewczynkę - Gabrielę.

Od czasu radykalnej zmiany fryzury prezenterki, jej włosy zdążyły trochę odrosnąć. W związku z tym Agnieszka Kaczorowska postanowiła po raz kolejny odwiedzić zakład fryzjerski. Tancerka zdecydowała się na modne cięcie, które od lat nie wychodzi z mody. Influencerka zaprezentowała się w... bobie!

Agnieszka Kaczorowska zmieniła fryzurę. Aktorka skróciła włosy

Metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej spodobała się jej fanom. Aktorka w najnowszym poście na Instagramie zdradziła, że jej obserwatorzy piszą jej, że ma super włosy. Nową fryzurą tancerki zachwycony jest także jej mąż.

Zatem póki co, zostaję przy krótkich… a wczorajsze spojrzenie męża @maciek.pela jak mnie zobaczył, jeszcze mnie w tym utwierdziło - skomentowała aktorka.

Bob to jedna z tych klasycznych damskich fryzur, które nigdy nie wychodzą z mody. Jej siła tkwi w prostocie. Polega na równym skróceniu włosów, najczęściej do wysokości brody. Pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy, a w dodatku potrafi pięknie podkreślić zdrowe i lśniące włosy. 

RadioZET.pl