Zamknij

Jennifer Aniston stworzyła własną markę kosmetyczną. Zobaczcie, co znajdziemy w LolaVie

06.09.2021 11:11

Wiele wskazuje na to, że niebawem na rynku zadebiutuje nowa marka kosmetyczna - LolaVie stworzona przez Jennifer Aniston. Jakie produkty znajdą się w jej ofercie? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Jennifer Aniston ma własną markę kosmetyków - LolaVie
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Coraz więcej gwiazd tworzy własne marki kosmetyczne. Swoje produkty mają już m.in. Rihanna, Jessica Alba, Lady Gaga, a od niedawna Selena Gomez. Prawdopodobnie już niebawem do tego grona dołączy kolejna artystka - Jennifer Aniston. Sprawdzamy, co już wiadomo o LolaVie, nowej marce kosmetycznej.

Marka kosmetyczna Jennifer Aniston - LolaVie

O marce kosmetycznej Jennifer Aniston zaczęło być głośno na początku września. Wszystko przez tajemnicze zdjęcie aktorki opublikowane na jej profilu w mediach społecznościowych. Widzimy na nim artystkę w studiu fotograficznym. "Something’s coming" (z ang. "coś nadchodzi") - brzmi opis posta.

Na zdjęciu Jennifer Aniston na Instagramie oznaczony został profil "LolaVie". Znajdziemy na nim trzy fotografie - wazon z bambusem ustawiony na książkach, biało-czarne opakowanie z nazwą marki i aktorkę z założonymi rękami na głowie. Wszystkie te zdjęcia łączy opis - "08.09.2021", który prawdopodobnie wskazuje na datę premiery kosmetyków.

Jennifer Aniston ma własną markę kosmetyków. Co wiemy o LolaVie?

Choć o LolaVie, marce kosmetycznej Jennifer Aniston, niewiele jeszcze wiadomo, to już pojawiają się pierwsze doniesienia. Jak podaje brytyjski magazyn "Elle", według dokumentów uzyskanych przez "Page Six", w lipcu 2019 roku złożono wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego LolaVie dla balsamu do twarzy i ciała, żelu pod prysznic, produktów do pielęgnacji włosów oraz świec.

Warto także wspomnieć, że logo LolaVie nie jest nowe. W 2010 roku premierę miały perfumy sygnowane przez Jennifer Aniston, które miały taką samą nazwę.

Więcej szczegółów o nowej marce kosmetycznej poznamy już w czwartek! Czekacie na produkty serialowej Rachel?

loader

RadioZET.pl/elle.com/viva.pl