Zamknij

Rozenek pokazała brzuch 7 miesięcy po porodzie. Zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

22.01.2021 10:05

Gwiazda nawet w czasie wakacyjnego wyjazdu nie rezygnuje z ćwiczeń. Ostatnio pokazała zdjęcie wykonane podczas sesji jogi. Przy okazji pochwaliła się swoim płaskim brzuchem. Zobaczcie, jak wygląda 7 miesięcy po porodzie.

Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek niedługo po porodzie postanowiła zrzucić nadprogramowe kilogramy i rozpoczęła intensywne treningi pod okiem trenera personalnego. By przyspieszyć proces powrotu do figury sprzed ciąży, zrezygnowała też z tuczących produktów.

Jak się okazuje, godziny ćwiczeń na siłowni i restrykcyjna dieta nie poszły na marne. Najlepszym dowodem na to jest zdjęcie Małgosi w krótkim topie. Fanki zachwycają się jej szczupłą sylwetką.

Małgorzata Rozenek odsłania ciało na Instagramie

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i dziećmi poleciała do Meksyku, skąd regularnie publikuje zdjęcia i wideorelacje. Poza zwiedzaniem sporo czasu spędzają relaksując się na plaży.

"Perfekcyjna" stara się też uczestniczyć w sesjach jogi, którą trenuje od niedawna. Żona Radosława Majdana wyznała, że jest zachwycona zajęciami prowadzonymi przez jej nauczycielkę. Dodała też, że dowiedziała się od niej dużo na temat zdrowego żywienia i prawidłowego oddechu.

Moje ostatnie odkrycie - joga. Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy mojej nauczycielki? Jest niezwykle cierpliwa i miła. Oprócz ćwiczeń opowiada mi o historii, o żywieniu. Śpiewamy i recytujemy mantry. Dużo ćwiczymy prawidłowy oddech - napisała Małgosia.

Do swojego wpisu Rozenek dołączyła zdjęcie, na którym odsłoniła brzuch. Trzeba przyznać, że po jej ciążowych krągłościach nie ma śladu. Internautki są pod wrażeniem jej sylwetki:

Idealny brzuszek! Jak to się robi?
 
Pięknie opalone ciałko.
 
Świetnie Pani wygląda!

A jak wy oceniacie jej sylwetkę?

loader

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.