Zamknij

Magda Gessler bez makijażu na nowym zdjęciu. "Nie tak młodo, ale prawdziwie"

11.01.2021 08:47
Magda Gessler w makijażu i białej sukience przy tronie z okazji 10-lecia "Kuchennych Rewolucji"
fot. Piotr Molecki/East News

Magda Gessler przebywa obecnie na wakacjach ze swoim ukochanym Waldemarem. W tym czasie gwiazda stawia na naturalność. Na nowym zdjęciu nie ma grama makijażu na twarzy.

Magda Gessler to jedna z najodważniejszych polskich gwiazd. Nie boi się łamać konwenansów. Choć zazwyczaj stawia na mocny makijaż, potrafi też zaprezentować się fanom w naturalnej wersji. Tak też było ostatnio. Najpopularniejsza kreatorka smaków w Polsce przebywa obecnie na wakacjach na Wyspach Kanaryjskich. Towarzyszy jej ukochany mąż Waldemar. Restauratorka wyraźnie promienieje i stawia na naturalność. Dzięki temu mogliśmy ostatnio zobaczyć zdjęcie, na którym Gessler nie ma na sobie grama makijażu. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. Wygląda o 10 lat młodziej

Magda Gessler bez makijażu. Na wakacjach stawia na naturalność

Magda Gessler postanowiła nieco pożartować ze swoimi fanami. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją z makijażowym filtrem.

Następnie restauratorka postanowiła pokazać, jak naprawdę wyglądała, gdy wykonywała to zdjęcie. Gessler nie ma na sobie ani grama makijażu.

Tak naprawdę. No cóż, nie tak młodo, ale prawdziwie - napisała.

Gwiazda wyraźnie promienieje na wakacjach z mężem. Nic więc dziwnego, że stawia na naturalność. Fani Magdy Gessler są zachwyceni.

Naturalnie jeszcze piękniej!

 

Natura zawsze w cenie. Pięknie pani wygląda.

 

Jaka piękna - piszą w komentarzach.

A wam, w której wersji Magda Gessler podoba się bardziej? 

Zobacz także: Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Wygląda na 51 lat?

Magda Gessler bez makijażu - zdjęcia

To nie pierwszy raz, gdy restauratorka postanowiła pokazać się swoim fanom w naturalnej wersji. Co jakiś czas na swoim instagramowym koncie publikuje zdjęcia, na których możemy ją zobaczyć bez makijażu.

To naturalne, że zazwyczaj tego typu fotografie pojawiają się, gdy gwiazda przebywa na wakacjach. Wówczas jest wypoczęta, rozpromieniona i prezentuje się rewelacyjnie. Sami zobaczcie.

Zobacz także: Julianne Moore skończyła 60 lat, a wygląda 10 lat młodziej. Oto sekret jej urody

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.