Zamknij

Beatrycze wystąpiła na Eurowizji? Nie, ale ta kobieta jest sobowtórem księżniczki

16.05.2022 09:51
Księżniczka Beatrycze na Eurowizji? Ta kobieta wygląda jak wnuczka królowej Elżbiety
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Eurowizja 2022 za nami. Podczas konkursu nie zabrakło niespodzianek. Jedną z nich był występ kobiety, która wygląda identycznie jak księżniczka Beatrycze.

Tegoroczna Eurowizja wzbudziła sporo emocji. Wygrana ukraińskiej reprezentacji czy oryginalne występy muzyków z Norwegii oraz Serbii to tylko niektóre z nich. Spore zamieszanie w mediach wywołał także występ zespołu Systur z Islandii, a szczególnie jedna z sióstr, która pojawiła się na scenie. Beta wprawiła w osłupienie widzów, którzy od razu stwierdzili, że kogoś im przypomina. Najmniej złudzeń mieli Brytyjczycy - nawet komentator BBC w pewnym momencie stwierdził, że na scenie wystąpiła... księżniczka Beatrycze.

Zobacz także: Kate Middleton ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak księżna

Księżniczka Beatrycze na Eurowizji? Ta kobieta wygląda jak wnuczka królowej Elżbiety

14 maja odbył się finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Wśród zespołów, które zaprezentowały się na scenie w Turynie, znalazła się grupa Systur. Jedna z jej wokalistek przykuła uwagę wszystkich.

W skład zespołu Systur wchodzą trzy siostry - Sigga, Elin i Beta. Ta ostatnia charakteryzuje się rysami twarzy i fryzurą jak księżniczka Beatrycze. Portal dailymail.co.uk donosi, że dostrzegł to nawet komentator telewizji BBC.

Na koniec szczególne wyróżnienie dla księżniczki Beatrycze, która zdecydowała się dołączyć do grupy. Miło z jej strony, że się pojawiła - powiedział. 

Obie panie łączy podobne osadzenie oczu, uśmiech, a także loki w truskawkowym odcieniu. Sami zobaczcie, jak wygląda Beta. 

Zobacz także: Selena Gomez ma sobowtóra w Polsce. Kobieta wygląda niemal identycznie jak gwiazda

Eurowizja 2022: Beta z zespołu Systur to sobowtórka księżniczki Beatrycze

Siostry z grupy Systur są córkami członka jazzowo-folkowego zespołu Mezzoforte. Właśnie folk jest bliski ich sercom. Taki był też gatunek ich eurowizyjnego utworu pt. "Meo haekkandi sól". 

Zespół Systur zajął ostatecznie zaledwie 23. miejsce. Występ na Eurowizji przyniósł mu jednak światową sławę, również dzięki podobieństwu Bety do Beatrycze. 

Zobacz także: Ta kobieta wygląda jak Angelina Jolie. To nawet nie sobowtór, to jej prawdziwa kopia

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: dailymail.co.uk