Zamknij

Ten mężczyzna wygląda jak książę William. Dzięki temu zdobył narzeczoną

21.06.2022 09:40

Wielu znanych ludzi ma swoich sobowtórów. Nic więc dziwnego, że również książę William się go doczekał. Ten mężczyzna wygląda dokładnie tak jak mąż Kate.

Książę William ma sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak wnuk królowej
fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Niektórzy ludzie są do siebie bardzo podobni. Gdy ucharakteryzują się i ustylizują się tak jak inni, mogą robić za ich sobowtórów. Dużą popularnością w sieci cieszą się profile osób, które są bardzo podobne do różnych gwiazd - zwłaszcza członków rodziny królewskiej. Niedawno pisałyśmy o kobiecie, która wygląda jak młoda księżna Diana. Teraz sieć podbija profil mężczyzny, który bardzo przypomina jej syna - księcia Williama. Zobaczcie, jak wygląda Simon Watkinson i czy wam też przypomina wnuka królowej Elżbiety. 

Zobacz także: Kate Middleton ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak księżna

Książę William ma sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak wnuk królowej

Mówi się, że niemal każdy człowiek na świecie ma gdzieś swojego sobowtóra. Trudno powiedzieć, ile w tym prawdy, ale pewne jest jedno - w sieci aż roi się od fotografii osób, które przypominają różne gwiazdy. Ten mężczyzna wygląda dokładnie tak jak książę William.

Simon Watkinson ma dość ciekawą historię. Gdy dorastał, nie zdawał sobie sprawy z tego, że może przypominać członka rodziny królewskiej. Wychował się w Australii, gdzie Windsorowie nie byli tak popularni. Gdy jednak odwiedził swoich bliskich w Londynie, sprawy przybrały zupełnie inny obrót. 

Krewni Simona stwierdzili, że mężczyzna wygląda dokładnie tak jak wnuk królowej Elżbiety. Następnie Watkinson przeprowadził się na stałe do Londynu, gdzie dostał pracę. Portal thesun.co.uk informuje, że ludzie na ulicy zaczęli do niego podchodzić, żeby robić sobie z nim zdjęcia. Największe zainteresowanie zaczął wzbudzać, gdy William zaręczył się z Kate. Wówczas kariera Simona jako sobowtóra księcia nabrała tempa. 

Zobacz także: Ta tiktokerka zachwyca urodą i przypomina znaną aktorkę. Internauci myśleli, że to konto gwiazdy

Simon Watkinson to sobowtór księcia Williama

W 2010 roku Simon natknął się na fotografkę, Alison Jackson, która profesjonalnie zajmowała się robieniem zdjęć ludziom podobnym do celebrytów. Gdy wysłał jej swoje portfolio, kobieta od razu zainteresowała się współpracą z Watkinsonem. 

Tym samym Simon Watkinson został bohaterem książki Jackson i pozował do zdjęć razem z sobowtórką księżnej Kate. Dzięki temu świat o nim usłyszał. Podobieństwo do wnuka królowej Elżbiety ma jednak też swoje minusy - w dodatku w kwestii relacji Simona z kobietami. 

Bycie sobowtórem Williama było trudne, kiedy byłem singlem. Niektóre kobiety uważały, że to dziwne - mówił w rozmowie z thesun.co.uk. 

Ostatecznie jednak jego podobieństwo do księcia sprawiło, że znalazł miłość życia. Spotkał swoją narzeczoną dzięki aplikacji randkowej. Gdy spotkali się w realu i weszli do pubu, ktoś pomyślał, że Simon jest księciem, co rozbawiło jego ukochaną i przełamało lody na pierwszej randce.

Sami zobaczcie, jak wygląda sobowtór księcia Williama. 

Zobacz także: Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt. Ludzie zaczepiają go na ulicy i proszą o autograf

loader
Najseksowniejsi książęta na świecie - to nie tylko William i Harry [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. WPA/ i-images / pool/East News

Źródło: thesun.co.uk