Zamknij

Nie uwierzycie, jaki kompleks ma królowa Elżbieta. Dobrze, że ma też dystans do siebie

29.01.2021 10:08
Królowa Elżbieta uśmiechnięta w czerwonym płaszczu i kapeluszu
fot. GLYN KIRK/AFP/East News

Wydawać by się mogło, że królowa Elżbieta nie powinna mieć kompleksów. A jednak! Monarchini od lat ma problem na punkcie swojej... twarzy.

Królowa Elżbieta to monarchini o twardym charakterze. Wydawać by się mogło, że nie powinna mieć powodów do narzekań. Okazuje się jednak, że podobnie jak inne kobiety, ma na swoim punkcie kompleksy. Jak podaje biografka królowej, babcia Harry'ego i Williama dostrzega w swoim wyglądzie pewne mankamenty. Na szczęście charakteryzuje się także ogromnym poczuciem humoru i sporą dozą dystansu do siebie. Dzięki temu potrafi żartować nawet ze swoich słabości. Nie uwierzycie, co tak naprawdę uważa na temat swojej twarzy. 

Zobacz także: W dniu ślubu królowej i Filipa zdarzył się wypadek. Elżbieta była załamana

Królowa Elżbieta ma jeden kompleks. Chodzi o jej twarz

Sally Bedell Smith, autorka biografii "Elizabeth the Queen: The Life of a Modern Monarch", zdradziła w rozmowie z "People", jaka naprawdę jest królowa Elżbieta.

Okazuje się, że to serdeczna kobieta, która potrafi z dystansem podchodzić do samej siebie. A zwłaszcza do swoich kompleksów.

Smith wspomniała sytuację, w której królowa oglądała ślub Diany i Karola z 1981 roku. Gdy ujrzała swoją twarz na ekranie, zaczęła się śmiać.

To moja twarz Panny Piggy - skomentowała Elżbieta II.

Biografka królowej dodaje, że monarchini prywatnie jest o wiele bardziej charyzmatyczna, niż podczas oficjalnych wystąpień. To rola, którą pełni w Wielkiej Brytanii, wymaga od niej powagi w większości sytuacji. 

Spodziewalibyście się po niej takiego dystansu do siebie? My to uwielbiamy!

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy królowej skrywa tajemnicę. Elżbieta II się z nim nie rozstaje

Te gwiazdy wyznaczały trendy w latach 80. Niektóre z ich stylizacji śmiało nosilibyśmy także dziś.