Zamknij
Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak zmieniała się w czasie swojego panowania [GALERIA]
  • Królowa Elżbieta z rodzicami i siostrą Królowa Elżbieta w 1937 roku
  • Królowa Elżbieta i książę Filip zaręczyny Królowa Elżbieta podczas zaręczyn w 1947 roku
  • Królowa Elżbieta i książę Filip w dniu ślubu Królowa Elżbieta podczas ślubu w 1947 roku
  • 11 Zobacz
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Królowa Elżbieta II nie żyje. Monarchini przez 70 lat była głową Wielkiej Brytanii. Zobaczcie, jak zmieniała się przez cały ten czas - od dzieciństwa aż do śmierci.

Informacja o tym, że królowa Elżbieta II nie żyje, zaskoczyła wszystkich. Przez 70 lat panowania monarchini cieszyła się doskonałym zdrowiem i przepięknym wyglądem. Bez wątpienia była jedną z najpiękniejszych kobiet spośród rodzin królewskich na całym świecie. Wystarczy spojrzeć, jak promiennie wyglądała w dniu zaręczyn z księciem Filipem lub podczas koronacji. Sami zobaczcie, jak królowa Elżbieta zmieniała się przez te wszystkie lata. 

Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak zmieniała się w czasie swojego panowania

Królowa Elżbieta na zawsze pozostanie w pamięci ludzi na całym świecie. Większość z nas nie pamięta bowiem czasów, gdy kto inny zasiadał na brytyjskim tronie. 

Będziemy wspominać jej życzliwy uśmiech, który sprawiał, że poddani ją kochali. Nie zapomnimy też jej jaskrawych strojów i zjawiskowych kapeluszy, które zawsze były idealnie dopasowane do stylizacji. 

Królowa Elżbieta była nie tylko głową Wielkiej Brytanii, ale też prawdziwą ikoną stylu, którą podziwiali ludzie na całym świecie. I zawsze pięknie wyglądała, a żartobliwie mówi się nawet, że jednym z sekretów jej długiego życia była lampka szampana, którą wypijała co wieczór. 

Sami zobaczcie, jak królowa Elżbieta zmieniała się przez lata - od szczęśliwego dzieciństwa u boku ojca - króla Jerzego VI, mamy Elżbiety i siostry Małgorzaty, przez dzień ślubu z księciem Filipem i początki swojego panowania, aż po kres życia. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta i książę Filip zawarli tajny pakt przed jego śmiercią. To wiele tłumaczy