Zamknij

Nie lubisz swoich piegów? Sięgnij po wybielający krem, który pomoże ci się ich pozbyć

19.04.2021 10:20
Krem wybielający Floslek pomoże ci pozbyć się piegów. Jest tani i bardzo skuteczny
fot. SHUTTERSTOCK

Piegi, choć wiele osób uważa, że dodają uroku, to czasem są prawdziwym utrapieniem dla ich właściciela. Po pierwsze nie wszystkim pasują, a po drugie nie każdy czuje się z nimi dobrze. W takiej sytuacji warto sięgnąć po wybielający krem, który pomoże się ich pozbyć.

Piegi na twarzy można albo pokochać, albo znienawidzić. Niektórzy ich posiadacze uważają, że dodają niepowtarzalnego uroku. Zdarza się nawet, że osoby, które ich nie mają, są tak nimi zafascynowane, że tworzą sztuczne za pomocą eyelinera. Inni z kolei uważają, że piegi wyglądają nieestetycznie i marzą, by się ich pozbyć. Osoby, które nie czują się z nimi dobrze, powinny sięgnąć po krem wybielający przebarwienia oraz uporczywe piegi.

Krem Floslek pomoże ci pozbyć się piegów. Jest tani i bardzo skuteczny

Krem punktowy wybielający przebarwienia i piegi Floslek White & Beauty Intense Spots And Freckles Lightening Cream to produkt, dzięki któremu można odzyskać nieskazitelną cerę, pozbawioną niepożądanych "kropek". Kosmetyk wyrównuje kolor skóry i zmniejsza intensywność plam pigmentowych. Ponadto zawarty w kremie wyciąg z owoców amylu odpowiada za spowolnienie występowania kolejnych zmian skórnych.

Jak go stosować? To bardzo proste. Wystarczy, że naniesiemy niewielką ilość kremu na oczyszczoną wcześniej skórę twarzy i dokładnie go wklepiemy.

Krem wybielający piegi i przebarwienia kupisz za około 20 zł

Krem punktowy wybielający przebarwienia i piegi Floslek White & Beauty Intense Spots And Freckles Lightening Cream dostępny jest w niektórych aptekach oraz drogeriach online.

Niewątpliwą zaletą produktu jest jego cena - kosmetyk można nabyć już za około 20 zł. Do tego jest bardzo wydajny, dzięki czemu starczy na długo.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl