Zamknij

Ten kosmetyk z Rossmanna sprawi, że twoje rzęsy będą rosły jak szalone! Kosztuje tylko 22 zł

02.09.2020 13:48
Rzęsy
fot. Shutterstock

Dzięki temu prostemu produktowi nasze rzęsy będą długie, gęste i mocne. Zobacz, o którym kosmetyku mowa!

Drogerie Rossmann po raz kolejny przygotowały dla swoich klientek coś ekstra. Tym razem przecenione zostały m.in. produkty, dzięki którym zadbamy o nasze rzęsy. Szczególną uwagą kobiet cieszy się tańsze o 50 proc. serum.

Mowa o kosmetyku, który pozytywnie wpływa na porost rzęs, wzmacnia je, a w dodatku sprawia, że stają się gęste. Teraz kupimy ten produkt za jedyne 22 zł w Rossmannie!

Kosmetyk na porost rzęs kupisz w Rossmannie za 22 zł

Tym razem Rossmann przecenił serum z linii Radical marki Farmona. Mowa o produkcie o nazwie Lash Architect. Jest to jeden z ulubionych kosmetyków kobiet, które cenią sobie "otwarte" spojrzenie uzyskane za pomocą długich i gęstych rzęs.

Serum bowiem wpływa na ich porost, sprawia, że stają się one mocne i w dodatku gęste. Produkt ten oryginalnie kosztuje 40 zł, a teraz można go kupić za 22 zł.

Dlaczego to właśnie ten kosmetyk jest tak skuteczny w pielęgnacji rzęs? Zawiera on bowiem bimatoprost, czyli środek, który doskonale stymuluje wzrost rzęs. Na tym jednak nie koniec tego świetnego składu serum - znajdziemy skrzyp polny, zieloną herbatę,świetlik lekarski, biotynę czy kwas hialuronowy.

Przypominamy, że promocja na ten produkt trwa od 1 do 15 września, dlatego warto się pospieszyć z jego zakupem.

serum rzesy
fot. Materiały prasowe Rossmann

Te błędy w pielęgnacji cery popełniamy najczęściej. Lepiej się ich wystrzegać!