Zamknij

Tak wygląda kobieta z najpiękniejszą twarzą na świecie. Ma 20 lat i pochodzi z Izraela [FOTO]

07.04.2021 09:13
Kobieta z najpiękniejszą twarzą na świecie. Yael Shelbia ma 20 lat i pochodzi z Izraela [FOTO]
fot. SHUTTERSTOCK

Yael Shelbia to 20-letnia modelka z Izraela, która została zwyciężczynią konkursu na Najpiękniejszą Twarz Roku 2020. Trzeba przyznać, że uroda dziewczyny robi ogromne wrażenie.

Yael Shelbia otrzymała tytuł Najpiękniejszej Twarzy 2020 Roku. Rzeczywiście dziewczyna może poszczycić się nieskazitelną urodą, a do tego ma perfekcyjną sylwetką. 20-latkę na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób, a zamieszczone przez nią zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci.

Yael Shelbia z najpiękniejszą twarzą na świecie 

Organizatorem konkursu jest firma TC CANDLER, która zestawienie 100 kobiet z najpiękniejszymi twarzami na świecie przygotowała już po raz trzydziesty. W 2020 roku w rankingu, oprócz Yael Shelbi, znalazły się m.in. aktorka Lilly Collins (67. miejsce) czy piosenkarka Ariana Grande (86. miejsce).

W prestiżowym zestawieniu nie zabrakło także polskiego akcentu. Na wysokiej 40. pozycji uplasowała się modelka - znana szerzej publiczności z programu "Top Model" - Karolina Pisarek.

Estetyczna doskonałość to tylko jedno z kryteriów. Wdzięk, elegancja, oryginalność, odwaga, pasja, klasa, opanowanie, radość, obietnica, nadzieja… wszystko to uosabia piękna twarz - podaje TC CANDLER, cytowany przez Fakt.pl.

Kim jest Yael Shelbia?

Yael Shelbia ma 20 lat. To modelka pochodzą z Izraela, która karierę rozpoczęła w 2016. Na swoim koncie ma współprace z wieloma prestiżowymi agencjami m.in. ze Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Austrii czy Niemiec. Została również jedną z głównych modelek izraelskiej firmy odzieżowej Castro. Reklamowała także kosmetyki Kylie Jenner.

Co ciekawe, zwyciężczyni konkursu, gdy była jeszcze nastolatką, musiała zrezygnować z wielu proponowanych jej kontraktów. Wszystko dlatego, że uczęszczała do religijnego liceum dla dziewcząt Ulpana, w którym obowiązywały surowe zasady. Gdyby szkoła uznała, że Yael Shelbia promuje nieskromne ubrania, mogłaby ją nawet wydalić. 

Oprócz kariery modelki, 20-latka na swoim koncie ma także aktorski epizod. Mogliśmy ją oglądać w młodzieżowym serialu "Palmach". 

Yael Shelbia na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób, a zamieszczone przez nią zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci. 

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl/Fakt.pl