Ta gwiazda straciła prawie 23 kg w 6 miesięcy. Sekret tkwił w tych rzeczach

18.10.2022 13:12

Znana amerykańska gwiazda, Kim Kardashian, wzbudziła zainteresowanie mediów swoją metamorfozą. W przeciągu kilku miesięcy regularnie traciła kilogramy, aż ostatecznie jej waga spadła o ponad 20 kg. Jak do tego doszło?

Kim Kardashian
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Spektakularne metamorfozy znanych osób zwykle wzbudzają duże zainteresowanie. Szczególnie zwracamy uwagę, na zmiany związane z masą ciała. Okazuje się, że recepta na sukces zwykle jest bardzo podobna. Można to wywnioskować m.in. z przypadku Kim Kardashian.

Zobacz także: Sandra Kubicka schudła 11 kg. Modelka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu

Kim Kardashian przeszła metamorfozę

Znana celebrytka kojarzona z m.in. takimi dziedzinami jak modeling, aktorstwo czy taniec wzbudziła ostatnio spore zainteresowanie w mediach. Wiele osób chciało poznać jej sposób na stracenie nadmiernych kilogramów w skuteczny sposób. 

Kim Kardashian od dłuższego czasu dość surowo dba o swoją figurę. Gdy po drugiej ciąży przytyła około 25 kg, zmotywowała się do ciężkiej pracy nad sylwetką i chciała przejść metamorfozę. Ostatecznie wszystko się udało i zredukowała masę ciała o 32 kg. 

Na przemianę gwiazdy składało się wiele czynników. Dużą rolę odgrywały determinacja i wsparcie jej męża. Musiała też pamiętać o kilku podstawowych rzeczach. 

Gwiazda schudła dzięki sprawdzonym zasadom

Okazuje się, że na sukces Kim składał się wysiłek fizyczny i zdrowe odżywianie. Po pierwsze liczyły się aktywne treningi cardio. Gwiazda decydowała się na skakanie na skakance, aerobik, przysiady, brzuszki z piłką, ćwiczenia z hantlami i pilates. Wiele z tych aktywności wykonywała natychmiast jedno po drugim.

Na jej sukces wagowy duży wpływ miała też dieta Atkinsa. To ona sprawiła, że organizm odpoczął od węglowodanów i cukrów. Dzięki przestrzeganiu surowych zasad dziś gwiazda ponownie zachwyca sylwetką. 

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

źródło: fitness.wp.pl