Zamknij

Kate Middleton ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak księżna

05.05.2022 08:47
Kate Middleton ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak księżna
fot. Toby Melville/Press Association/East News

Brittany Dixon jest australijską artystką, jednak swoją popularność w sieci zawdzięcza przede wszystkim uderzającemu podobieństwu do Kate Middleton. Kobieta wygląda niemal identycznie jak księżna Cambridge.

Mówi się, że każdy człowiek ma swojego sobowtóra. Patrząc na zdjęcia Brittany Dixon, trudno się z tym nie zgodzić. Kobieta do złudzenia przypomina Kate Middleton. Australijska artystka postanowiła nawet zgłosić się na casting do kolejnego sezonu kultowego serialu "The Crown", opowiadającego o losach brytyjskiej monarchii.

Zobacz także: Ten mężczyzna robi furorę w sieci. Kobiety twierdzą, że wygląda jak Channing Tatum

Kate Middleton ma sobowtóra. Kim jest Brittany Dixon?

Jakiś czas temu twórcy "The Crown" ogłosili casting do szóstego sezonu serialu. Powiedzieli, że poszukują młodych ludzi (niekoniecznie z doświadczeniem aktorskim), którzy wcielą się w księcia Williama, księcia Harry'ego oraz Kate. Fani netflixowej produkcji zaczęli przeczesywać internet w poszukiwaniu sobowtórów członków rodziny królewskiej. Tak natrafili na australijską artystkę Brittany Dixon.

Kobieta jest malarką o wielkim talencie. Jakiś czas temu postanowiła założyć konto na TikToku, aby pokazać światu swoje prace. Użytkownicy serwisu szybko dostrzegli jej niesamowite podobieństwo do Kate Middleton. Australijka dostała mnóstwo wiadomości z prośbą, aby ubiegała się o rolę księżnej. 

Musisz zgłosić się na casting. Jesteś Kate, której potrzebujemy.

 

Wyglądasz dokładnie jak księżna - pisali internauci.

Za namową użytkowników TikToka Brittany Dixon postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. W jednym z ostatnich filmików zdradziła, że zgłosiła się na casting.

Ta kobieta wygląda niemal identycznie jak Kate Middleton

Artystka zdradziła również, jak wyglądał proces aplikacji do produkcji Netflixa. Jak twierdzi, została poproszona o przesłanie kilku informacji o sobie, selfie oraz 30-sekundowego nagrania, w którym opowiada o tym, co kocha.

Brittany Dixon podziękowała internautom za wsparcie i obiecała dzielić się z nimi postępami w rekrutacji. Dodała, że do czasu decyzji twórców "The Crown" chce skupić się przede wszystkim na malarstwie.

Zobacz także: To najmodniejsza dieta wśród gwiazd. Kochają ją nawet Lewandowska i Wieniawa

Też widzicie to podobieństwo do Kate Middleton?

Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk