Zamknij

Karolina Pisarek zdradziła, jak dba o figurę. Jaki jest sekret jej idealnej sylwetki?

20.10.2021 09:12

Karolina Pisarek to modelka, która zachwyca idealną sylwetką. Ostatnio gwiazda zdradziła, w jaki sposób dba o figurę. Jaki jest jej sekret?

Karolina Pisarek zdradziła, jak dba o figurę. Jaki jest sekret jej idealnej sylwetki?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Karoliny Pisarek chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Modelka dała się poznać szerszej publiczności w programie telewizyjnym "Top Model". I choć zajęła wówczas drugie miejsce, jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Na koncie ma duże sukcesy - pojawiła się na okładkach wielu magazynów i wystąpiła w licznych pokazach mody.

Karolina Pisarek prężnie działa także w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 875 tys. osób. Fani gwiazdy regularnie zasypują ją pytaniami o sekret jej idealnej sylwetki. Ostatnio modelka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała, jak dba o figurę.

Jak Karolina Pisarek dba o figurę?

Karolina Pisarek w rozmowie z redaktor serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą, zdradziła, co robi, by utrzymać nienaganną sylwetkę. Gwiazda przyznała, że był taki czas, kiedy katowała się rygorystycznymi dietami. Przez większość kariery nie jadła glutenu, wyeliminowała z menu laktozę i - jak sama podkreśla - praktycznie w ogóle nie spożywała sera.

Teraz to się jednak zmieniło. Modelka przyznaje, że znalazła balans i dzisiaj je już wszystko.

Obecnie jestem na takim etapie w swoim życiu, że uważam, iż trzeba mieć balans i dzisiaj jem już wszystko. Przechodziłam przez drakońskie diety - tego więcej nie zrobię, nauczyłam się na swoich błędach. Teraz aktualnie patrzę tylko na bilans kaloryczny, a tak to jem wszystko - wyznała Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek zdradziła sekret swojej figury

Modelka dużą wagę przywiązuje także do aktywności fizycznej. Zazwyczaj każdego ranka robi trening cardio, medytuje lub uprawia jogę. Karolina Pisarek przyznaje jednak, że czasem ma gorsze dni. Wtedy nie zmusza się do ćwiczeń, tylko pozwala sobie na odpoczynek i regenerację.

Natomiast z reguły jestem praktycznie codziennie na siłowni. Robię przynajmniej cardio, bo nie wiadomo, czy dużo będę miała ruchu w ciągu dnia czy nie. Jak mam np. cały dzień plan zdjęciowy, to uważam, że moim cardio jest plan zdjęciowy, bo tam bardzo dużo się dzieje i dużo razy się przebieram - zdradza modelka.

loader

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl