Zamknij

Justyna Steczkowska ma zjawiskową figurę. Teraz zdradziła jej sekret

16.06.2021 11:40
Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury
fot. VIPHOTO/East News

Justyna Steczkowska może pochwalić się jedną z najpiękniejszych sylwetek w polskim show-biznesie. Teraz zdradziła sekret swojej figury.

Justyna Steczkowska od lat jest obecna w show-biznesie. Przez cały ten czas cieszy się zjawiskową figurą i uchodzi za jedną z tych gwiazd, które mają najpiękniejsze sylwetki spośród wszystkich znanych osób. Okazuje się, że udało jej się ją utrzymać, ale nie bez wyrzeczeń. Również ona musi ciężko pracować na zachowanie zachwycającej figury, o czym teraz postanowiła szczerze opowiedzieć. Jaki jest sekret szczupłej sylwetki Justyny Steczkowskiej? Sami zobaczcie.

Zobacz także:  Katarzyna Figura skończyła 59 lat i wciąż wygląda rewelacyjnie. Znamy sekret jej urody

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej figury

Justyna Steczkowska nie dość, że ma piękną sylwetkę, to jeszcze w ogóle się nie zmienia. Wokalistka niedługo skończy 49 lat, ale wciąż cieszy się młodym wyglądem.

Okazuje się, że jedno i drugie Steczkowska zawdzięcza kilku rzeczom. Przede wszystkim pamięta o regularnych ćwiczeniach.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem". 

Artystka nie stosuje popularnych diet i detoksów. Ma jednak jeden produkt, którego unika jak ognia. Postanowiła na dobre wyeliminować go ze swojego jadłospisu.

Nie piję alkoholu, więc nie puchnę. Czasami pozwolę sobie na delikatne wino lub piwo bezalkoholowe. To pewnie też mi ułatwia trochę życie - dodała. 

Jak zatem widzicie, nie trzeba wiele, żeby cieszyć się piękną sylwetką. Można jednak zrobić jeszcze kilka rzeczy, dzięki którym będzie wam łatwiej zachować zjawiskową figurę. Znajdziecie je poniżej. 

Zobacz także:  Ewa Wachowicz zdradza sekret swojej figury. Jakie triki stosuje, żeby utrzymać idealną sylwetkę?

Co zrobić, żeby mieć szczupłą sylwetkę? 

Mówi się, że dieta to 70% sukcesu, jeżeli chodzi o piękną sylwetkę. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór składników, które spożywamy każdego dnia. Należy ograniczyć tłuszcze i wszelkie produkty przetworzone. Postawcie przede wszystkim na świeże warzywa i owoce oraz ryby. 

Warto też sprawdzić, czy nie jesteśmy uczuleni na jakieś pokarmy. Spożywanie składników, które nam szkodzą, może prowadzić do problemów z trawieniem i wzdęć. Zazwyczaj alergie pokarmowe związane są z glutenem, laktozą, orzechami lub nowalijkami

Na koniec odpowiedni trening, który powinien być uzupełnieniem diety. Pamiętajcie, że najlepsze efekty uzyskacie, łącząc ćwiczenia cardio z siłowymi. Dzięki temu spalicie nadmiar tłuszczu i wymodelujecie swoją sylwetkę. 

Zobacz także:  Suplementy diety, które mają wpływ na nasz wygląd. Działają lepiej niż kosmetyki

Po niektórych gwiazdach w ogóle nie widać upływu czasu. One po prostu pięknie się starzeją.