Zamknij

Oto sekret urody Jennifer Lopez! Artystka stosuje 5 prostych zasad

19.08.2020 09:53

Tych 5 prostych zasad to sekret urody Jennifer Lopez. Artystka stosuje je każdego dnia!

Jennifer Lopez w lokach na całej głowie i czarnej koszulce
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Lopez to jedna z najpiękniejszych artystek na świecie! Wokalistka w tym roku skończyła 51 lat, ale wciąż cieszy się rewelacyjną cerą! Okazuje się, że zawdzięcza to temu, że każdego dnia stosuje 5 zasad pielęgnacji. Portal Elle.pl dowiedział się, jak wygląda codzienna pielęgnacja Jennifer Lopez. Tym samym okazuje się, że każda z nas może zastosować te zasady i cieszyć się zdrową i piękną skórą i to nawet po 50-ce! Zobaczcie same, jakie tricki stosuje hollywoodzka gwiazda.

Zobacz także: Chcesz cieszyć się piękną cerą? Jedz produkty z tej listy! 

Jennifer Lopez - sekret urody. Artystka stosuje 5 prostych zasad

Elle.pl (aut. Aleksandra Urbaniak) przedstawił 5 zasad pielęgnacji, które stosuje Jennifer Lopez, a powinny być codziennością każdej z nas.

To dzięki nim można cieszyć się piękną, zdrową i młodą skórą. Oto 5 kroków.

  1. Regularne złuszczanie - JLO najchętniej używa peelingów mechanicznych na bazie kwasów. Nie ważne jednak, po jaki peeling sięgniecie, najważniejsze jest to, żeby pozbyć się martwego naskórka, dzięki czemu będziemy mieć promienną cerę bez zmarszczek. 
  2. Ochrona przed słońcem - nic tak nie niszczy cery jak promieniowanie słoneczne. Wysusza ją i postarza. Czy jednak należy całkiem zrezygnować ze słońca? Nie! Przecież kobiety kochają opalanie. Wystarczy stosować kremy z odpowiednim filtrem. 
  3. Dogłębne oczyszczanie - oczyszczenie twarzy po całym dniu to podstawa pielęgnacji! Niezależnie od tego, czy miałaś w ciągu dnia makijaż czy nie - nie zapomnij o dokładnym umyciu twarzy. Warto też dokładnie oczyścić ją po treningu, stosując odpowiedni toniki i płyny micelarne. 
  4. Sen - to podstawa pięknej urody i Jennifer doskonale o tym wie! Odpowiednie wysypianie się może korzystnie wpłynąć na nasz wygląd i zdrowie. 
  5. Samoakceptacja - Jennifer Lopez akceptuje się taką, jaka jest. Jeżeli polubisz swoje komplesy, osiągniesz prawdziwy sukces i będziesz prezentować się rewelacyjnie! Wszystko dlatego, że pewność siebie dodaje nam uroku. 

Zobacz także: Jaki jest sekret urody Victorii Beckham? To produkt za 5 zł! 

loader

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.   

Źródło: Elle.pl (autor: Aleksandra Urbaniak)