Zamknij

Kim Cattrall z "Seksu w Wielkim Mieście" ma dziś 64 lata. Gwiazda zdradziła swój sposób na młodość

14.01.2021 10:28
Kim Cattrall
fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Gwiazda znana z serialu "Seks w wielkim mieście" mimo upływu czasu nadal zachwyca młodym wyglądem. Zastanawiacie się, jak udało się jej osiągnąć takie efekty? Kim Catrall opowiedziała o swoich pielęgnacyjnych rytuałach.

Gdy Kim Cattrall wcielała się w postać Samanthy w "Seksie w wielkim mieście", była już po 40-tce. Teraz gwiazda ma 64 lata i wciąż prezentuje się fenomenalnie. Amerykańska aktorka często jest pytana w wywiadach o jej sposób na wieczną młodość i świetną figurę. Poznajcie sekret jej piękna.

Jak dziś wygląda Kim Cattrall z "Seksu w wielkim mieście"?

Kim Cattrall nie tylko w roli Samanthy, ale też na co dzień emanuje seksapilem. Gwiazda może pochwalić się świetną sylwetką, świetlistą cerą i pięknymi blond włosami. Jej młody wygląd to zasługa zdrowej diety, ćwiczeń i różnych zabiegów pielęgnacyjnych, które stosuje od lat.

Kim bardzo uważa na to, co je. Całkowicie zrezygnowała ze słodyczy i kawy. Duży nacisk kładzie też na pielęgnację skóry. Regularnie stosuje peelingi i kremy na bazie wyłącznie naturalnych składników. Jak zapewnia, nigdy nie zdecydowałaby się na operację plastyczną.

Aktorka stawia też na aktywność fizyczną. Codziennie uprawia jogę z trenerem osobistym, chodzi na długie spacery i zapewnia, że nadal prowadzi aktywne życie seksualne. Choć okazuje się, że gwiazda nie wystąpi w nowych odcinkach "Seksu w wielkim mieście", to jednak nigdy nie zapomnimy o jej kultowej postaci.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.