Zamknij

Rewelacyjny sposób na bezbolesną regulację brwi pęsetą. Każda z nas powinna go znać

04.05.2021 12:56
regulacja brwi
fot. Shutterstock

Regulacja brwi za pomocą pęsety większości z nas kojarzy się z bólem. Jednak istnieje prosta metoda, dzięki której unikniesz męki podczas wyrywania włosków. Ten trik zawsze działa i nic nie kosztuje. Warto go wypróbować.

Do wyboru mamy kilka technik regulacji brwi, ale zdecydowanie najczęściej wykonujemy tę czynność za pomocą pęsety. Mimo że jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda na pozbycie się niepotrzebnych włosków, to niestety wiąże się z bólem. Na szczęście można się z nim uporać. W tym celu polecamy zastosować prosty trik.

Sposób na bezbolesną regulację brwi

Chcesz szybko i bez bólu wyregulować swoje łuki brwiowe? Jeżeli wydaje ci się, że potrzebne ci będą do tego specjalne preparaty, to jesteś w błędzie. Zanim weźmiesz do ręki pęsetę, skorzystaj z naszej rady. Efekt cię zachwyci.

Aby pozbyć się nieprzyjemnego uczucia podczas regulacji brwi, wystarczy tuż przed zabiegiem wziąć prysznic. Okazuje się, że pod wpływem ciepłej wody pory na twarzy oraz cebulki włosów się zmiękczają. Dzięki temu usuwanie owłosienia jest znacznie prostsze i bezbolesne.

Zobacz także: Oto cztery triki urodowe, które stosowały nasze babcie. Mają genialne działanie

Jak regulować brwi pęsetą?

Samodzielna regulacja brwi wcale nie jest trudnym zadaniem pod warunkiem, że robimy to we właściwy sposób. Istnieją różne metody, dzięki którym możemy nadać swoim łukom wymarzony kształt. Polecamy wykorzystać do tego trik z białą kredką. Pomaluj nią włoski, których chcesz się pozbyć, a następnie usuń je pęsetą. W ten sposób unikniesz wpadki.

Zobacz w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.