Zamknij

Influencerka pokazała, jak w czasie pandemii zmieniło się jej ciało. Fanki dziękują jej za ten odważny wpis

25.02.2021 09:40
kobiece ciało
fot. Shutterstock

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na nasz tryb życia. W związku z tym, że ograniczyłyśmy wychodzenie z domu do minimum i mamy utrudniony dostęp do siłowni, nasze sylwetki nie wyglądają już tak samo. Znana influencerka postanowiła podzielić się z fankami efektami swojej metamorfozy.

Coraz częściej narzekamy na to, że pandemia utrudnia nam pracę nad swoją formą. Od czasu pierwszego lockdownu wiele z nas przytyło, choć niechętnie się do tego przyznajemy. Popularna gwiazda Instagrama, Negin Mirsalehi, zdecydowała się w końcu przełamać tabu. Odważny post, który opublikowała na Instagramie, zdobył niesamowitą popularność.

Metamorfoza Negin Mirsalehi

Ciałem Negin Mirsalehi zachwycają się miliony kobiet z całego świata. Jednak ostatnio fanki zauważyły, że przestała eksponować swoją figurę. Dziewczyna w jednym z najnowszych postów poinformowała o tym, że od jakiegoś czasu obserwatorki pytają ją w wiadomościach prywatnych o to, czy zaszła w ciążę. Negin zaprzeczyła tym podejrzeniom i wyznała, że po prostu przytyła. Dodała też, że jej metamorfoza jest efektem pandemii.

W poście zamieściła nagrania, na których prezentuje swoją sylwetkę w bikini. Pierwsze pochodzi z czasu przed pandemią, a drugie video zrobiła niedawno. Już na pierwszy rzut oka widać, że jej figura się zaokrągliła.

Przed koronawirusem vs. teraz. Niektórzy myśleli, że skoro nie noszę krótkich bluzek, to oznacza, że jestem w ciąży. A w rzeczywistości nie czułam się komfortowo, by pokazywać swoje ciało... Ale potem zdałam sobie sprawę, że moje ciało może się zmieniać. W porządku, jeśli jest czas, w którym nie chcę ćwiczyć. W porządku, że chcę jeść to, na co mam ochotę. Prawdopodobnie przejdę przez wiele innych faz życia, w których moje ciało będzie wyglądać inaczej - wyznała Negin.

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Negin Mirsalehi pokazała, jak zmieniło się jej ciało w czasie pandemii

Negin Mirsalehi zachęca kobiety do tego, aby kochały siebie takimi, jakie są. Jak sama twierdzi, nie od razu zaakceptowała swoje krągłości, ale jest na dobrej drodze. Fanki dziękują jej za to, że odważyła się otwarcie do tego przyznać:

Dziękuję za opublikowanie tego.

 

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna!

 

Na obu nagraniach pięknie wyglądasz.

Ten wpis influencerki "polubiło" aż 365 tysięcy osób.

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.

źródło: kobieta.gazeta.pl