Zamknij

W dzieciństwie zdobyła popularność jako Mała Miss. Zobaczcie, jak teraz wygląda

11.01.2021 15:53
Eden Wood
fot. AP/East News

Gdy Eden Wood miała zaledwie kilka lat, mama zaczęła posyłać ją na konkursy piękności. Dziś dziewczyna ma 16 lat i próbuje zrobić karierę na Instagramie. Sprawdźcie, jak zmieniła się amerykańska gwiazdka nazywana niegdyś Małą Miss.

Eden Wood nie miała typowego dzieciństwa. W czasie, kiedy jej rówieśnicy spędzali beztroskie chwile na placach zabaw, ona brała udział w konkursach piękności. Od czasu, kiedy stawiała pierwsze kroki na scenie, minęło już 10 lat. Poniżej zobaczycie najnowsze zdjęcia Małej Miss.

Jak dziś wygląda Eden Wood znana jako Mała Miss?

Eden Wood zdobyła ogromną popularność w wieku 6 lat. Dziewczyna ma na koncie około 300 dziecięcych konkursów piękności, które kosztowały ją wiele stresu i wyrzeczeń. Obecnie Mała Miss ma już 16 lat i wciąż stara się, aby słuch po niej nie zaginął. Regularnie publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia i udziela się publicznie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 57 tysięcy użytkowników.

Amerykanka próbuje swoich sił w modelingu. Co jakiś czas możemy zobaczyć ją na wybiegach. Poza tym kilka lat temu wystąpiła w programie telewizyjnym "Eden's World". Dziś Eden chętnie pokazuje swoje kobiece kształty i długie blond włosy. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Portal Fillgap.news wytypował najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Niektóre z pań na tej liście mogą was zaskoczyć.