Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła sposób na młody wygląd. "Chcę zapobiegać, a nie leczyć"

11.12.2020 09:03
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak może pochwalić się piękną cerą. Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że ma 42 lata. Zastanawiacie się, jak ona to robi, że mimo upływu czasu wciąż wygląda tak młodo? Gwiazda opowiedziała o swoich metodach.

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Wiele z nas chciałoby mieć lśniącą, jędrną i gładką skórę jak ona. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o tym, jak udało jej się osiągnąć takie efekty. Okazuje się, że to zasługa nie tylko dobrych genów i zdrowej diety, ale też odpowiednich zabiegów odmładzających.

Jak Agnieszka Woźniak-Starak dba o skórę?

Po 40. roku życia nasza skóra staje się wiotka i pojawia się na niej coraz więcej zmarszczek. Ale ten problem zdecydowanie nie dotyczy Agnieszki Woźniak-Starak, która zachwyca urodą. Jeszcze niedawno pisałyśmy o tym, że gwiazda podbiła serca internautów zdjęciem bez makijażu. A teraz opowiedziała o swoich metodach walki z upływem czasu.

Zobacz także: Masz problemy ze skórą przez noszenie maseczki? Wiemy, jak temu zaradzić

Przypomnijmy, że niedawno paparazzi przyłapali dziennikarkę, jak wychodzi z gabinetu medycyny estetycznej. W rozmowie z Magdą Mołek Agnieszka potwierdziła, że chętnie korzysta z zabiegów i nie widzi w tym nic złego. Jak twierdzi, zamiast godnie się starzeć, chce jak najdłużej zachować młodość.

W starzeniu nie ma nic złego, ale nie każdy musi mieć na to ochotę, żeby się zestarzeć za szybko. Czemu mam się tak łatwo poddać czasowi i grawitacji? Rozumiem, że są tacy, którzy chcą się starzeć godnie i ja to cenię, ale czy ja muszę się starzeć godnie? Może ja mam ochotę jak najdłużej wyglądać młodo? Pewnie, że korzystam z medycyny estetycznej - powiedziała Agnieszka.

Woźniak-Starak dodała, że zabiegi, którym się poddaje, nie są inwazyjne. Mają one za zadanie zapobiegać starzeniu się skóry, a nie usuwać efekty tego procesu.

Tak, chcę zapobiegać, a nie leczyć. Myślę, że taka jest cała filozofia podejścia anti-aging. Dzisiaj mamy takie możliwości, że łatwiej jest robić coś, żeby się nie zmieniać, nie starzeć, niż żeby później odwracać tego skutki - dodała.

Jak oceniacie urodę Agnieszki? Naszym zdaniem wygląda świetnie.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.   

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia