Zamknij

Joanna Przetakiewicz zdradziła sposób na piękne włosy. Warto brać z niej przykład

21.07.2021 10:12
Joanna Przetakiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Przetakiewicz może pochwalić się pięknymi włosami. Swoje gęste i lśniące pasma zawdzięcza odpowiednim kosmetykom oraz kilku trikom, które regularnie stosuje. Poznajcie szczegóły dotyczące jej domowych rytuałów pielęgnacyjnych.

Joanna Przetakiewicz często dostaje od swoich fanek pytania na temat pielęgnacji włosów. W końcu gwiazda postanowiła zdradzić sekret swojej bujnej czupryny. Okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać majątku, aby uzyskać takie efekty. Sprawdźcie, jak ona to robi.

Jak Joanna Przetakiewicz dba o włosy?

Joanna Przetakiewicz w jednym z postów na Instagramie opowiedziała o tym, w jaki sposób dba o włosy. Gwiazda zdradziła kilka zasad, dzięki którym jej pasma są mocne, gęste i błyszczące. Okazuje się, że dyrektor kreatywna marki La Mania myje czuprynę tylko 2 razy w tygodniu. To sprawia, że włosy się nie przesuszają i są zdrowsze.

Po umyciu włosów na chwilę zakłada turban, aby odsączyć z pasm nadmiar wilgoci. Następnie Joanna rozczesuje je grzebieniem w taki sposób, aby ich nie szarpać. Potem pozostawia czuprynę do wyschnięcia. Dodała też, że nigdy nie używa suszarki.

Przetakiewicz zdecydowanie odradza chodzenie spać z mokrymi włosami:

Mokre włosy w ręczniku się duszą. Absolutnie nigdy nie kładę się spać z mokrą głową. Znajomy trycholog powiedział mi, że można nabawić się przez to zapalenia skóry, łupieżu i innych nieprzyjemnych problemów - wyznała gwiazda.

Zobacz także: Wsyp do szamponu sól kuchenną i umyj włosy. Efekt cię zachwyci

Pielęgnacyjne triki Joanny Przetakiewicz

Joanna wyznała też, że stosuje szampony do pielęgnacji włosów w odcieniach blondu. Dzięki nim kolor tak szybko się nie wypłukuje. Poza tym gwiazda korzysta z masek i ampułek do wcierania. Jeśli chcecie uzyskać takie rezultaty, weźcie z niej przykład.