Zamknij

Jessica Alba ma zjawiskową figurę. Wiemy, co robi, żeby utrzymać taką sylwetkę

05.11.2021 14:35

Jessica Alba to 40-letnia aktorka, która od początku kariery cieszy się zjawiskową figurą. Wiemy, jaki jest sekret jej sylwetki.

Jak Jessica Alba dba o figurę? Znamy sekret aktorki i zjawiskową sylwetkę
fot. Ian West/Press Association/East News

Gwiazdy mają różne sposoby na zachowanie szczupłej sylwetki. Julia Kamińska ćwiczy z trenerem personalnym, a np. Jennifer Lopez dba o dietę, choć ma też swoje słabości. Okazuje się, że nawet Jessica Alba, która od początku kariery ma zjawiskową sylwetkę, musi poświęcić sporo uwagi swojej figurze. Aktorka w tym roku skończyła 40 lat i ma trójkę dzieci. Zupełnie nie widać po niej jednak, żeby kiedykolwiek jej sylwetka się zaokrągliła. Zawdzięcza to odpowiednio dobranej diecie i ćwiczeniom. Zobaczcie, jaki jest sekret jej figury.

Zobacz także: Adele jest na diecie, ale ma swoje słabości. Ten posiłek je przynajmniej raz w tygodniu

Jak Jessica Alba dba o figurę?

Jessica Alba prowadzi zdrowy styl życia, co skrupulatnie dokumentuje na Instagramie. Aktorka dba o to, żeby jeść wartościowo i stara się wpajać to swoim dzieciom. 

Nic więc dziwnego, że najchętniej sama przyrządza posiłki dla całej rodziny. W jednym z wywiadów opowiedziała, że chętnie wszyscy razem grillują i starają się dobierać do dań odpowiednie produkty. 

Latem często grillujemy na świeżym powietrzu, zimą przerzucamy się na pieczenie w domowym zaciszu. W naszym menu zawsze muszą znaleźć się pieczone warzywa - powiedziała w rozmowie z byrdie.com. 

Jessica Alba miała możliwość przejścia na różne "diety gwiazd". Uważa jednak, że najważniejszy jest zdrowy i zbilansowany styl życia. Jak podaje womenshealth.pl, aktorka nigdy nie była na diecie, która w restrykcyjny sposób eliminowałaby jakiekolwiek produkty. Istotne jest też to, że kiedy ma ochotę na łakocie lub niezdrowe przekąski - pozwala sobie na nie. 

Jem je, kiedy mam na nie ochotę. Gdy rezygnuję z nich całkowicie, zdarzają się momenty, w których niepotrzebnie się objadam. To nie jest zrównoważony sposób żywienia - dodała w rozmowie z byrdie.com.

Zdrowe odżywianie nie jest jednak jedynym sekretem figury Jessiki Alby.

Zobacz także: Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

Sekret sylwetki Jessiki Alby

40-letnia aktorka formę zawdzięcza również aktywności fizycznej. Na swoim instagramowym koncie często publikuje zdjęcia lub filmiki, na których możemy zobaczyć różne dziedziny sportu, jakie zdarza jej się uprawiać. 

I tak aktorka w jednym z postów pokazywała, jak tańczy, a w innym udokumentowała swoją wizytę na polu golfowym. Zdarza jej się też biegać i uprawiać fitness. 

Zobacz także: Gwiazdy pokochały ten sposób na młody wygląd. Sekret tkwi w jednym składniku

loader
Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: womenshealth.pl/byrdie.com