Zamknij

Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

30.06.2021 08:57
Doda: jak dba o figurę? Zdradziła szczegóły swojej diety
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Odkąd pamiętamy, Doda może pochwalić się piękną, sportową sylwetką. Oprócz regularnych ćwiczeń wokalistka dba też o swoją dietę, choć nie zawsze je zdrowo.

Doda ma jedną z najpiękniejszych sylwetek w polskim show-biznesie. Wokalistka nie ukrywa, że bardzo dba o tężyznę fizyczną i dobry wygląd jest dla niej ważny. Wiemy, że uwielbia ćwiczyć, ale nie zapomina także o stosowaniu odpowiedniej diety, dzięki czemu może prezentować swój umięśniony brzuch i zgrabne nogi. Teraz w rozmowie z reporterem portalu plotek.pl zdradziła, w jaki sposób dba o swoją sylwetkę. Okazuje się, że unika kilku produktów, ma jednak jedną, ogromną słabość, z której nie potrafi zrezygnować. 

Zobacz także: Gwiazdy pokochały ten sposób na młody wygląd. Sekret tkwi w jednym składniku

Jak Doda dba o figurę? Wokalistka zdradziła szczegóły swojej diety

Doda stara się dbać o to, co znajduje się w jej codziennym menu. Ma swoje przyzwyczajenia żywieniowe, które - jak widzimy - wpływają na nią bardzo korzystnie. 

Okazuje się, że wokalistka całkowicie zrezygnowała z jedzenia fast foodów. Ma za to inną słabość, bez której nie potrafi się obyć. 

Bardzo dużo jem jajek, bardzo lubię jajka, majonez kocham. Bardzo dużo jem majonezu i uważam, że ratuje każdą potrawę - powiedziała Doda w rozmowie z "Plotkiem". 

Artystka nie unika także węglowodanów. Uwielbia kasze, ryże, a nawet makarony, ale bezglutenowe. 

Jeżeli chodzi o sery, to głównie te bez laktozy, czyli kozie, owcze. Lubię zjeść sobie makaron bezglutenowy z jakimś sosem serowym, ale właśnie bez laktozy - dodała. 

Doda przyznała również, że je bardzo dużo tłustych ryb. Widać zatem, że stara się odżywiać zdrowo, bowiem są to produkty, które mają sporą zawartość kwasów omega. 

Zobacz także: Edyta Herbuś niedawno skończyła 40 lat. Młody wygląd zawdzięcza jednej rzeczy

Jak zadbać o piękną sylwetkę?

Sposobów na piękną sylwetkę jest bez liku. Oczywiście podstawą jest zdrowe odżywianie i przeliczanie swojego zapotrzebowania kalorycznego. Warto jednak unikać niektórych produktów, które mogą pogorszyć wygląd naszej figury. 

Przede wszystkim należy wyeliminować z diety wszystkie przetworzone produkty, alkohole oraz słodycze. Również potrawy zawierające gluten oraz laktozę mogą na nas działać niekorzystnie. Z nich jednak nie warto w całości rezygnować, chyba że cierpimy na nietolerancję któregoś z tych składników. Jeżeli chodzi o alergie pokarmowe - warto sprawdzić, co nas uczula. Dzięki temu będziemy mogli wyeliminować szkodliwe dla nas produkty. 

Zobacz także: Janachowska ma zjawiskową figurę nawet po ciąży. Zdradziła sekret swojej sylwetki

Źródło: Plotek.pl