Zamknij

Iwona Pavlović zdradziła sekret swojego młodego wyglądu. Jakie triki stosuje?

16.09.2021 12:23
Iwona Pavlović zdradziła sekret swojego młodego wyglądu. Jakie triki stosuje?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Iwona Pavlović skutecznie udowadnia, że wiek to tylko liczba. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" zachwyca nie tylko młodym wyglądem skóry, ale i szczupłą, wysportowaną sylwetką. Jaki jest sekret jej urody? Sprawdzamy, co robi gwiazda, żeby zachować dobrą kondycję.

Iwona Pavlović na początku listopada skończy 59 lat. Patrząc jednak na jej zdjęcia, naprawdę trudno w to uwierzyć. Jakiś czas temu tancerka opowiedziała, jakie triki stosuje, żeby młodo wyglądać i czuć się dobrze.

Iwona Pavlović zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

Iwona Pavlović to tancerka i międzynarodowy sędzia taneczny. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć - kilkukrotnie zostawała mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim, a w 2016 roku otrzymała Złotą Odznakę Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Największą popularność przyniósł jej jednak program pt. "Taniec z Gwiazdami", emitowany najpierw na antenie TVN, a później w telewizji Polsat. Od początku rozrywkowego show Iwona Pavlović zasiada w jury. 

Popularność tancerki przeniosła się także do mediów społecznościowych. Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 34 tys. osób. Fani jurorki regularnie pytają ja, jaki jest sekret jej młodego wyglądu. Co jakiś czas Iwona Pavlović zdradza, co robi, żeby zachować dobrą kondycję.

Jak podaje portal plejada.pl, tancerka stawia przede wszystkim na ruch. 

Są trzy czynniki, które pomagają zachować dobrą formę na długie lata. Pierwszy to ruch. On wywołuje w nas uśmiech, podnosi adrenalinę i hartuje - mówiła w rozmowie z "Poradnikiem Zdrowie".

Iwona Pavlović, poza tańcem, uprawia nordic walking. Przyznaje jednak, że z kijkami maszeruje przeważnie wiosną i latem, a zimą natomiast lubi czasem pójść na siłownię. Ponadto gwiazda uwielbia grać w tenisa. 

Urodowe sekrety gwiazd: Iwona Pavlović zdradziła, co robi, żeby młodo wyglądać

Oprócz ruchu, Iwona Pavlović dużą wagę przywiązuje także do właściwego odżywiania. Jak sama twierdzi, dobrze wie, co jej służy, a czego powinna unikać. I choć oczywiście zdarzają się tancerce dni, w których pozwala sobie na słodkie przyjemności, to jednak przeważnie je zdrowo.

Na śniadanie wybieram jajecznicę albo płatki. Później sięgam po jakiś owoc. Na obiad zjadam kurczaka i zieleninę, a na kolację twarożek z warzywami albo jakąś sałatkę. Staram się jeść bardzo regularnie. Do tego stopnia, że w telefonie ustawiłam budzik – żeby dzwonił co trzy godziny i przypominał mi, że mam coś zjeść. Zawsze mam w torebce zdrową przekąskę: jabłko, gruszkę, jakieś pestki czy ziarna" – zdradziła Pavlović w rozmowie z "Poradnikiem Zdrowie".

RadioZET.pl/plejada.pl/poradnikzdrowie.pl