Zamknij

Po Halle Berry nie widać upływu czasu. Swoją urodę zawdzięcza jednej rzeczy

Katarzyna Leszczyńska
04.06.2018 10:05
Halle Berry
fot. Instagram/Halle Berry

Halle Berry w tym roku skończy 52 lata. Po aktorce jednak zupełnie nie widać upływu czasu. Piękny wygląd zawdzięcza przede wszystkim jednej rzeczy.

Halle Berry w sierpniu skończy 52 lata. Aktorka wciąż pozostaje jednak jedną z najpiękniejszych gwiazd Hollywood i nie widać po niej upływu czasu. Okazuje się, że swoją zjawiskową urodę zawdzięcza jednej rzeczy, do której stara się namawiać również swoje dzieci.

Zobacz także: Jaki jest sekret urody Victorii Beckham? To produkt za 5 zł!

U aktorki w wieku 19 lat zdiagnozowano cukrzycę. Od tego czasu Halle Berry musiała dbać o swoją dietę, co okazało się dla niej zbawienne. Usunęła ze swojego menu przetworzone cukry i chleb, a jej posiłki opierają się przede wszystkim na dużej ilości warzyw i wody.

Moja dieta jest nastawiona na radzenie sobie z cukrzycą, więc staram się jeść cztery małe posiłki dziennie. Lubię czuć się silna i zdrowa – powiedziała Berry w rozmowie z "Women & Home South Africa".

Aktorka wyeliminowała czerwone mięso i owoce, ponieważ podnoszą one znacznie cukier. Stawia za to na świeże warzywa, ryby oraz kurczaki. Zamiast cukru używa natomiast naturalnych odmian, np. ksylitolu. Nie stroni też od swoich ulubionych makaronów. Aktorka wie doskonale, jak ważne jest zdrowe odżywianie i stara się to wpajać również swoim dzieciom. Utrzymywanie odpowiedniej diety dla całej rodziny znacznie ułatwia jej sprawę, choć z milusińskimi wiadomo, różnie bywa.

Jest to trudne, ponieważ (Nahla) co drugi miesiąc jest na urodzinach przyjaciół i są te wszystkie wspaniałe torty urodzinowe, więc nie pozbawiam jej tego. (…) Mocno wierzę w mówienie o żywieniu w młodym wieku i dawanie dobrego przykładu – dodaje aktorka.

Zachowanie odpowiednich proporcji jest bardzo ważne w każdej dziedzinie życia, o czym Berry doskonale wie. Aktorka jest rzecznikiem zdrowego starzenia się i naszym zdaniem doskonale jej to wychodzi.

Zobacz także: Sekret urody Angeliny Jolie jest bardzo ekstrawagancki. Aktorka wie, jak dbać o cerę

Zobaczcie w poniższej galerii, jak naprawdę wyglądają gwiazdy:

 

Zagłosuj

Prowadzisz zdrowy styl życia?

Liczba głosów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska