Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu. Wygląda o 10 lat młodziej

02.12.2020 15:20
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem, na którym nie ma grama makijażu. Fani są pod wrażeniem jej urody. Patrząc na Agnieszkę, aż trudno uwierzyć, że ma już 42 lata. Zobaczcie, jak wygląda w wersji naturalnej.

Mimo że Agnieszka Woźniak-Starak niedawno przechodziła najtrudniejszy czas w swoim życiu, wciąż wygląda kwitnąco. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie w dresie i bez makijażu. Jej najnowsza fotografia zachwyciła internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się bez makijażu

Mimo że Agnieszka Woźniak-Starak w mediach społecznościowych zwykle pokazuje się w delikatnym make-upie, tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła selfie w wersji saute. Przy okazji po raz pierwszy możemy zobaczyć ją w okularach korekcyjnych.

Swoją fotografię Agnieszka wykonała podczas relaksujących chwil z ulubioną lekturą. Trzeba przyznać, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Choć ma 42 lata, bez make-upu wygląda o 10 lat młodziej.

Tak jak większość z nas, w czasie wolnym gwiazda rezygnuje z kolorowych kosmetyków i stawia na dobrej jakości kremy oraz zabiegi. Internauci są pod wrażeniem jej urody. Agnieszka została zasypana komplementami w komentarzach pod zdjęciem:

Jesteś piękna, Aga!

 

Ale pięknie wygląda pani bez make-up. Świeżo.

 

Piękna naturalna Aga.

Wam też podoba się w wersji naturalnej?

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.