Zamknij

Gliding to hit pielęgnacyjny, który pokochały gwiazdy. Koniec z nakładaniem kremu palcami

28.09.2022 11:17

Większość z nas zazwyczaj nakłada krem na twarz palcami. Okazuje się, że teraz ta metoda jest już passe. Hitem stał się bowiem gliding. Zobacz, na czym polega.

Gliding to hit w pielęgnacji, który pokochały gwiazdy. Zobacz, na czym polega
fot. Screen/instagram.com/gigihadid/

Nakładanie kremu na twarz to jedna z podstawowych rzeczy podczas codziennej pielęgnacji. Niemal każdy z nas o niej pamięta, ale czy na pewno smarujemy twarz poprawnie? Okazuje się, że absolutnym hitem pielęgnacyjnym stał się gliding, który pokochały gwiazdy. Jest to zupełnie nowy sposób nakładania kremu na twarz, który sprawia, że kosmetyk lepiej się wchłania, a oprócz tego - dzięki temu trikowi nasza skóra wygląda promiennie. Sami zobaczcie, na czym polega gliding. 

Zobacz także: Nowy trend w pielęgnacji skóry. Działa rewelacyjnie, a nic nie kosztuje

Gliding to hit w pielęgnacji, który pokochały gwiazdy. Zobacz, na czym polega

Gliding to słowo, które stało się niezwykle popularne w kręgach kosmetycznych. W ostatnich miesiącach wszyscy o nim mówią, bowiem jest to trend, który pokochały gwiazdy.

Portal Wirtualna Polska donosi, że fankami glidingu są m.in. Gigi Hadid oraz Emily Ratajkowski. Jest to trik, który polega na... smarowaniu kremu pędzlem do makijażu.

Wystarczy wziąć dowolny pędzel, a następnie rozprowadzić kosmetyk na twarzy. Dzięki temu osiągniemy modny efekt glow, a oprócz tego sprawimy, że krem o wiele lepiej się wchłonie i skóra będzie prezentowała się promiennie. 

Zobacz także: Jeżeli myjesz twarz w ten sposób, popełniasz błąd. Sprawdź, jak robić to poprawnie

Gliding krok po kroku - jak pielęgnować skórę w stylu gwiazd?

Gliding najlepiej sprawdzi się przy użyciu kremu nawilżającego. Nałóżcie kosmetyk na skórę, a potem rozprowadźcie go po całej twarzy pędzlem o miękkim i gęstym włosiu. 

Kobieta.wp.pl dodaje, że gliding to też świetny sposób na bazę pod makijaż. Najlepiej nałożyć podkład tym samym pędzlem, co krem. Wypróbujecie tę metodę? 

Zobacz także: Ta gwiazda ma najpiękniejszą twarz na świecie. Nie jest nią Angelina Jolie

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: kobieta.wp.pl