Zamknij

Genialny sposób na nadmierne wypadanie włosów. Chodzi o jeden tani, ale skuteczny produkt

24.05.2021 11:03

Nadmierne wypadanie włosów to powszechny problem, z którym boryka się wiele osób. Okazuje się jednak, że jest na to prosty sposób. Sprawdź, jaki produkt pomoże ci pozbyć się tego uporczywego kłopotu.

Genialny sposób na nadmierne wypadanie włosów. Chodzi o jeden tani, ale skuteczny produkt
fot. SHUTTERSTOCK

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który może występować zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W takiej sytuacji nie warto jednak załamywać rąk, tylko sięgnąć po produkt, który nie tylko zahamuje, ale może nawet całkowicie wyeliminować ten proces. W walce z wypadaniem włosów pomoże... kozieradka.

Genialny sposób na nadmierne wypadanie włosów

Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Nieodpowiednia dieta, niedobór witamin i minerałów czy częste używanie prostownicy lub lokówki to tylko niektóre czynniki, które mogą wpływać na ten proces. Na szczęście można temu zapobiec. Istnieją preparaty, które skutecznie pomagają w walce z nadmiernym wypadaniem kosmyków. 

Jednym z takich produktów jest kozieradka. To roślina zielna bogata w składniki odżywcze mające ogromny wpływ na nasz wygląd i zdrowie. Doskonale sprawdza się w walce z wypadającymi włosami.

Kozieradka na nadmierne wypadanie włosów

Kozieradka na włosy najlepiej działa w formie naparu. Wystarczy wziąć łyżeczkę produktu, a następnie zalać niepełną szklanką wody. Gdy nasz specyfik ostygnie, trzeba go odcedzić i wetrzeć w skórę głowy. Potem nałożyć czepek i odczekać 1-2 godziny lub całą noc. Na koniec umyć włosy.

Jeśli z jakichś przyczyn, ten sposób nie do końca nam odpowiada, to można także zaopatrzyć się we wcierkę z kozieradki. 

Niewątpliwą zaletą tych sposobów jest cena - ziarna kozieradki można kupić nawet za mniej niż 5 zł. Z kolei wcierka to koszt w wysokości około 25 zł.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl