Zamknij

Wygrała konkurs piękności, gdy miała 9 lat, a dziś jest nastolatką. Jak wygląda?

20.05.2022 13:13

Ta dziewczynka już jako 9-latka uzyskała tytuł miss. Wtedy była pięknym dzieckiem, a dziś jest nastolatką. Jak wygląda aktualnie?

Dziecięca miss miała 9 lat, a dziś jest nastolatką. Jak wygląda?
fot. Shutterstock

Konkursy piękności cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie - zarówno te dla kobiet i mężczyzn, jak również dla dzieci. W tego typu konkurencji wzięła udział też ta dziewczyna. Miała zaledwie 9 lat, gdy uzyskała tytuł dziecięcej miss oraz rozgłos na całym świecie. Od tego momentu minęło trochę czasu. Dziś jest nastolatką i pozostaje aktywna na Instagramie oraz TikToku. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda 9-letnia miss, czyli Paisley Langworty. 

Zobacz także: Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie 5 lat później. Dziś są już nastolatkami

Dziecięca miss miała 9 lat, a dziś jest nastolatką

O Paisley Langworty kilka lat temu pisały media na całym świecie. Dziewczynka miała wtedy zaledwie 9 lat i została dziecięcą miss. Wzbudziła wówczas sporo kontrowersji.

Niektórzy zarzucili rodzicom dziewczynki, że dziecko nie jest naturalne i ma za duży makijaż. Paisley zdobywała wtedy sporo tytułów, co rekompensowało jej rodzinie słowa krytyki. Uzyskała też popularność na całym świecie. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała? 

Dziś Paisley Langworty jest już nastolatką. Mocny makijaż i gęste włosy nadal są jej znakiem rozpoznawczym. Wciąż chętnie bierze udział w konkursach piękności, co relacjonuje na swoich kontach w mediach społecznościowych. 

Paisley Langworty - jak dziś wygląda dziecięca miss?

Paisley jest bardzo aktywna na Instagramie i TikToku. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, jak dziś wygląda 9-letnia miss. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: "Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma już 20 lat. Jak teraz wygląda Thylane Blondeau?

loader
Gwiazdorzy, którzy są coraz przystojniejsi wraz z wiekiem. Pięknie się starzeją
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: Instagram