Zamknij

Dorota Szelągowska schudła aż 10 kg. Gwiazda zdradziła sekret swojej sylwetki

21.10.2022 12:45

Dorota Szelągowska przeszła ogromną metamorfozę - gwiazda schudła aż 10 kg. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak udało jej się to zrobić.

Dorota Szelągowska schudła 10 kg. Gwiazda zdradziła sekret swojej sylwetki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Dorota Szelągowska to projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością - jej konto na Instagramie obserwuje niemal 900 tys. osób. Influencerka publikuje tam głównie zdjęcia wnętrz, a także dzieli się urywkami z życia codziennego. Uwadze fanów nie uszedł fakt, że w ostatnim czasie Szelągowska znacznie schudła. Okazuje się, że gwiazda TVN-u zrzuciła aż 10 kg. Teraz postanowiła opowiedzieć więcej o swojej metamorfozie.

Zobacz także: Modelka fitness wyrzucona z siłowni. Powód zaskakuje

Dorota Szelągowska schudła 10 kg

Projektantka wnętrz w rozmowie z magazynem "Party" wyznała, że decyzja o schudnięciu podyktowana była przede wszystkim troską o zdrowie. Dorota Szelągowska powiedziała, że jej kręgosłup jest w "fatalnym stanie".

Zapewniła też, że przed metamorfozą w pełni się akceptowała. Mimo to dużo bardziej podoba się sobie bez nadprogramowych kilogramów.

To, że chciałam wyglądać inaczej, nie oznacza, że siebie nie akceptuję. Nie kocham się bardziej, gdy jestem szczupła, natomiast dużo bardziej się sobie podobam, gdy nie mam tych 10 kilogramów nadwagi - powiedziała, cytowana przez portal party.pl.

Dorota Szelągowska zdradziła swój przepis na szczupłą sylwetkę

Gwiazda TVN-u zdradziła też, jak udało jej się zrzucić aż 10 kg. Przede wszystkim zmieniła sposób żywienia. Przyznała, że zaczęła liczyć kalorie spożywanych posiłków. Czasem jednak pozwala sobie na małe "grzeszki". Okazuje się, że Dorota Szelągowska ma słabość m.in. do makaronu, brownie, churrosów, a także prosseco.

Nie przekraczam ilości kalorii. Jeśli jestem na redukcji, jem tyle, by mieć deficyt. Jeśli nie jestem, staram się jeść mniej więcej tyle, ile jestem w stanie spalić - wyjaśniła projektantka wnętrz.

Gwiazda nie zapomina również o regularnej aktywności fizycznej. Początkowo spędzała godziny na treningu, ale z czasem się to zmieniło. Nigdy jednak nie odpuszcza porannych ćwiczeń na orbitreku.

Niestety ostatnio jestem leniem i już tyle nie ćwiczę, za co mój trener straszliwie krzyczy. Nie zrezygnowałam natomiast z porannych treningów na orbitreku, które trwają około kwadransa. Widzę zmiany w swoim ciele, ale uważam, że nie jest to jakaś spektakularna metamorfoza. Dziewczyny coraz częściej pytają mnie co zrobić, żeby schudnąć. Nie wiem, ja znam się na budowie domów! Zamiast pytać Szelągowską lepiej pójść do specjalisty i z nim się skonsultować - dodała.

A wy co sądzicie o metamorfozie Doroty Szelągowskiej? Widać zmianę?

Zobacz także: Sandra Kubicka schudła 11 kg. Modelka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/party.pl