Zamknij

Domowy sposób na piękne paznokcie. Tę genialną maskę wykonasz ze składników znalezionych w kuchni

28.05.2021 09:07

Łamliwe i rozdwajające się paznokcie to powszechny problem. Na szczęście jest na to sposób. W uratowaniu zniszczonej płytki może pomóc domowa maska. Do jej wykonania potrzeba jedynie trzech składników, które większość z nas znajdzie w kuchni.

Domowy sposób na piękne paznokcie. Tę genialną maskę wykonasz ze składników znalezionych w kuchni
fot. SHUTTERSTOCK

Domowe sposoby pielęgnacyjne to temat, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie ma się co dziwić. Takie metody są przeważnie bardzo skuteczne, proste do wykonania oraz tanie - zazwyczaj potrzeba jedynie kilku produktów, które większość z nas ma w domu. Poniżej znajdziecie przepis na domową maskę na piękne paznokcie.

Domowy sposób na piękne paznokcie

Mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety. Dlatego każda z nas chciałaby mieć piękne i zdrowo wyglądające paznokcie. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła mocną płytką. W takiej sytuacji, aby osiągnąć wymarzony efekt, trzeba się trochę bardziej napracować.

Jeśli borykasz się z łamliwymi i rozdwajającymi paznokciami to koniecznie sprawdź ten domowy sposób, który pomoże ci w uratowaniu zniszczonej płytki. Do wykonania maski potrzeba jedynie trzech składników, które można znaleźć w kuchni. Chodzi tu o żółtko, oliwę oraz cytrynę.

Ta maska uratuje twoje zniszczone paznokcie - jak ją zrobić?

Ta maska na piękne paznokcie jest niezwykle prosta. Wystarczy do średniej wielkości miseczki dodać jedno żółtko, łyżeczkę oliwy oraz kilka kropel soku z cytryny.

Następnie należy dokładnie wymieszać wszystkie składniki. W otrzymanej w ten sposób masce zanurzamy palce i trzymamy je tak około 15-20 minut. Na koniec spłukujemy letnią wodą i osuszamy ręcznikiem papierowym.

Zamierzasz wypróbować ten domowy sposób na piękne paznokcie?

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl