Zamknij

Domowy sposób na lśniące włosy. Wystarczy, że dodasz do szamponu jeden składnik

14.09.2021 11:13
Domowy sposób na lśniące włosy. Wystarczy, że dodasz do szamponu jeden składnik
fot. SHUTTERSTOCK

Marzysz o lśniących i gładkich włosach? Koniecznie wypróbuj ten domowy sposób, który sprawi, że twoje kosmyki staną się niezwykle błyszczące i będą pięknie wyglądać.

Domowe sposoby na pielęgnację włosów to popularny temat, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic zresztą dziwnego. Takie metody są zazwyczaj bardzo skuteczne, proste do wykonania oraz tanie - przeważnie potrzebujemy tylko kilku produktów, które większość z nas znajdzie w domu. Poniżej zamieszczamy domowy sposób na lśniące włosy. 

Sposób na lśniące i gładkie włosy. Wystarczy, że dodasz do szamponu jeden składnik

Wszystkie kobiety chciałyby mieć piękne włosy. Żeby osiągnąć wymarzony efekt, trzeba jednak wdrożyć odpowiednią pielęgnację. W tym celu oczywiście można wybrać się do drogerii i zaopatrzyć się tam w różnorakie produkty, które - według zapewnień ich producentów - pomogą nam zadbać o nasze niesforne kosmyki. Trzeba mieć przy tym na uwadze, że tego typu kosmetyki są przeważnie dość drogie, a czasem, mimo ich regularnego stosowania, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. 

Dlatego warto pomyśleć o domowych sposobach na pielęgnację włosów - są skuteczne, proste i tanie. Jeśli marzą nam się naturalnie lśniące kosmyki, wystarczy, że do szamponu dodamy... kieliszek wódki. Niektóre kobiety z kolei wolą zmieszać odrobinę tego trunku z odżywką.

Taka mieszanka sprawi, że nasze włosy będą błyszczące, zwiększy się ich objętość, będą szybciej rosły i rzadziej przetłuszczały.

Domowy sposób na lśniące włosy: dodaj kieliszek wódki do szamponu

Mieszankę szamponu z wódką lub odżywki z wysokoprocentowym trunkiem najlepiej stosować maksymalnie raz na dwa tygodnie. Jeśli tym specyfikiem będziemy myć kosmyki częściej, efekt może być odwrotny od zamierzonego. Włosy staną się matowe, przesuszone i będą szybciej się przetłuszczać.

Pamiętajmy zatem, aby taki zabieg na włosy wykonać jedynie raz na jakiś czas. 

RadioZET.pl/wp.pl/wizaz.pl