Zamknij

Doda zdradziła swój sposób na zgrabną figurę. "Mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

01.08.2022 09:18

Doda zachwyca sylwetką i wygląda rewelacyjnie. Okazuje się, że zawdzięcza to aktywnemu trybowi życia i... odpowiedniej diecie. Zdradziła sekret swojej figury. 

Doda pokazała seksowne zdjęcie. Zdradziła sekret swojej figury
fot. TRICOLORS/East News

Doda należy do grona gwiazd, które mogą poszczycić się zjawiskowym wyglądem. Wokalistka zachwyca przede wszystkim swoją figurą, z której jest bardzo dumna, o czym możemy przekonać się dzięki jej instagramowym zdjęciom oraz wypowiedziom. W jednym ze swoich ostatnich postów Doda zdradziła, jak dba o ciało. Oczywiście jest osobą aktywną, ale nie tylko ćwiczenia pozwalają jej osiągnąć tak spektakularne efekty. Okazuje się, że uważa też na to, co je. Zdradziła, jak wygląda jej styl życia.

Zobacz także: Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

Doda pokazała seksowne zdjęcie. Zdradziła sekret swojej figury

Doda zawsze wypowiada się na temat swojej sylwetki w samych superlatywach. Trudno się dziwić - takiego wyglądu wielu z nas może jej pozazdrościć.

Teraz wokalistka opublikowała seksowne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej nagi brzuch. Trzeba przyznać, że te mięśnie robią wrażenie. Od lat wiemy, że Doda zawdzięcza je aktywności fizycznej, do której zmotywował ją jej tata. Artystka przyznaje jednak, że to nie wystarcza, żeby osiągnąć tak spektakularne efekty. 

Zdrowa dieta to 70 proc. sukcesu, jeżeli chodzi o szczupłą sylwetkę, samopoczucie psychiczne, endorfiny, wygląd skóry twarzy i co najważniejsze nasze zdrowie - takimi słowami rozpoczęła swój wpis. 

Dodała, że tata wpoił jej też dobre nawyki żywieniowe, które stara się utrzymywać przez całe życie. Tym samym zdradziła sekret swojej figury. 

Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki. Ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu. Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia, dały mi ten efekt - dodała.

A na czym opiera się dieta Dody? Przekonajcie się sami. 

Zobacz także: Doda chce sprzedać nietypową koszulkę. Przez 11 lat miała ją w szafie

Dieta Dody

Doda przykłada dużą wagę do tego, co znajduje się na jej talerzu. Jakiś czas temu zdradziła w rozmowie z party.pl, po jakie produkty najczęściej sięga. Okazuje się, że dieta Dody składa się głównie z ryb, jajek, kasz, owoców i warzyw oraz orzechów. Zdarza jej się też zjeść ser np. kozi. Wyeliminowała natomiast jeden produkt, jakim jest cukier i unika wszelkich słodyczy. 

Nawet Doda ma jednak pewną słabość, z której nie potrafi zrezygnować. Jest nią... majonez. Jak zatem widzicie, dieta wokalistki jest zdrowa i zbilansowana. 

Zobacz także: To najmodniejsza dieta wśród gwiazd. Kochają ją nawet Lewandowska i Wieniawa

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: plotek.pl/party.pl