Zamknij

Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej figury. Aktorka stosuje popularną dietę

15.04.2022 09:01

Julia Wieniawa to artystka o wielkim talencie i ponadprzeciętnej urodzie. Ostatnio gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała więcej o stosowanej przez siebie diecie. Zdradziła też, jak wygląda jej dzień.

Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej figury. Aktorka stosuje popularną dietę
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Artystka, mimo młodego wieku, stała się inspiracją dla wielu kobiet. Nic więc dziwnego, że fanki regularnie zasypują ją pytaniami o to, jak dba o swój wygląd. Ostatnio gwiazda postanowiła zdradzić sekret swojej idealnej figury. Okazuje się, że stosuje specjalną dietę, której popularność w ostatnim czasie znacznie wzrosła.

Zobacz także: Jak pozbyć się pryszcza w trzy godziny? Wystarczy produkt z apteki za 3 zł 

Dieta Julii Wieniawy

Aktorka razem ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim wypoczywa właśnie na Malediwach. Widać, że para świetnie bawi się na rajskiej wyspie - nurkuje, próbuje lokalnych przysmaków i korzysta ze słońca. Gwiazda jednak nawet na wakacjach nie zapomina o swoich obserwatorach. Ostatnio na Instagramie zrobiła tzw. Q&A. Fani Julii Wieniawy pytali ją m.in. o to, jak dba o swoją figurę.

Artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała m.in. o swoim sposobie żywienia oraz o tym, jak wygląda jej dzień. Okazuje się, że gwiazda stosuje dietę IF (Intermittent Fasting), która budzi coraz większe zainteresowanie. Najprościej tłumacząc, jest to post przerywany. 

Staram się jeść 3 razy dziennie przez 8 godzin, a następnie trzymam okienko żywnościowe przez 16 godzin. Intermittent Fasting to w moim przypadku najbardziej skuteczna dieta, jaką stosowałam w życiu. Ale oczywiście każdy ma inaczej - napisała na Instagramie.

Julia Wieniawa dodała, że zdrowo się odżywia i codziennie dostarcza organizmowi mniej więcej 1500-1700 kalorii. Podkreśliła jednak, że nie je fast foodów, ogranicza pieczywo, a mleko pije wyłącznie roślinne.

Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej figury

Aktorka ma też swoją poranną rutynę. Codziennie przed śniadaniem pije ciepłą wodę z cytryną lub szota wody z cytryną, imbirem, kurkumą i pieprzem cayenne. Z kolei po posiłku sięga po matchę na mleku owsianym.

Julia Wieniawa Na InstaStory opowiedziała również o swoich treningach. Zdradziła, że ćwiczy mniej więcej trzy razy w tygodniu. 

Ostatnio wprowadziłam też codzienną 20-minutową jogę o poranku - dodała artystka.

A wy stosujecie jakąś dietę?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/Instagram