Zamknij

Depiluje brwi 3-letniej córce. Nagranie tiktokerki podzieliło internautów

14.10.2022 09:48

Pewna tiktokerka opublikowała nagranie, na którym pokazuje, jak depiluje brwi 3-letniej córce. Kobieta wyjawiła, że ma ku temu ważny powód. Internauci są jednak podzieleni.

Depiluje brwi 3-letniej córce. Nagranie tiktokerki podzieliło internautów
fot. SHUTTERSTOCK/TikTok(@leah_txrealtor)

Leah Garcia to popularna influencerka. Jej konto na TikToku, na którym działa pod pseudonimem @leah_txrealtor, obserwuje ponad 250 tys. osób. Kobieta na profilu zamieszcza głównie urywki z życia codziennego. Nierzadko na nagraniach występują też jej bliscy, zarówno partner, jak i dzieci. Jeden z jej ostatnich filmów wzbudził spore kontrowersje.

Zobacz także: Sandra Kubicka schudła 11 kg. Modelka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu

Depiluje brwi 3-letniej córce

Do nagrania influencerki dotarł portal dziendobry.tvn.pl. Leah Garcia zdradziła w nim, że regularnie depiluje brwi swojej córeczce Bliss. Jak sama mówi, ma ku temu ważny powód. Dziewczynka ma bardzo gęste włoski i tworzy się u niej tzw. monobrew. Leah reguluje jej brwi, ponieważ nie chce, żeby inne dzieci śmiały się z tego, jak wygląda. Tak samo postępuje ze swoją starszą córką, 11-letnią Behautti.

Tiktokerka dodała, że w młodości z powodu zbyt gęstych włosków sama była obiektem drwin. Nie chce więc, aby jej córki musiały przeżywać to samo. Wyjawiła przy okazji, że zaczęła wykonywać Bliss ten zabieg, gdy ta miała niewiele ponad 2 lata. Leah zapewnia jednak, że nie robi nic bez zgody dziecka.

Raz w tygodniu mamy dzień depilacji woskiem, ponieważ sama muszę powtarzać ten zabieg co 7 dni. Zawsze wtedy pytam córki, czy też chce, abym wyregulowała jej brwi. Jeśli mówi, że nie, słucham jej - zdradziła tiktokerka.

Nagranie tiktokerki podzieliło internautów

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć. Do tej pory zostało obejrzane niemal 30 mln razy. Internauci są podzieleni. Niektórzy uważają, że takim zachowaniem Leah zaniża poczucie własnej wartości u dzieci. 

Gdy tylko rodzic wskaże wadę swojemu dziecku, zostanie z nim ona na zawsze. Nawet jeśli będą wdzięczne, będą pamiętać, że nie są idealne dla swojej mamy - napisał jeden z użytkowników aplikacji.

Sporo osób jednak stanęło po stronie tiktokerki. Niektórzy wyjawili, że sami w młodości mieli monobrew i bardzo żałują, że ich rodzice nie depilowali im włosków.

Kiedyś córki ci za to podziękują.
 
Ratujesz je przed latami traumy i dokuczania - brzmią komentarze pod nagraniem.

A wy co sądzicie o depilacji brwi u 3-latki?

Zobacz także: Pozwoliła swojej 5-letniej córce rozjaśnić włosy. Internauci są podzieleni

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/the-sun.com