Zamknij

Danuta Martyniuk schudła 15 kg. Żona Zenka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu

18.05.2022 08:22
Danuta Martyniuk schudła 15 kg. Żona Zenka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Danuta Martyniuk w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Żona gwiazdy disco-polo Zenka Martyniuka schudła 15 kg, a teraz zdradziła, w jaki sposób udało jej się to osiągnąć.

Zenek Martyniuk to popularny piosenkarz, który przez wielu nazywany jest królem disco-polo. Na swoim koncie ma takie przeboje jak m.in. "Przez twe oczy zielone", "Przekorny los", "Królowa nocy" czy "Gwiazda". Artysta doczekał się nawet filmu o samym sobie. Prywatnie związany jest z Danutą Martyniuk - od przeszło 33 lat tworzą udane małżeństwo. O partnerce Zenka zrobiło się ostatnio niezwykle głośno. Wszystko za sprawą jej wyjątkowej przemiany. Teraz kobieta postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedziała, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz także: Schudła 60 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała głównie jedną rzecz

Dieta Danuty Martyniuk. Żona Zenka zdradziła, jakie produkty wyeliminowała z menu

Żona Zenka Martyniuka opowiedziała o swojej metamorfozie w programie "Pytanie na śniadanie" emitowanym na antenie TVP2. To właśnie tam wyznała, że w ostatnim czasie udało jej się zrzucić aż 15 kg. Kobieta powiedziała, że do zmiany sylwetki zmotywowały ją negatywne komentarze publikowane w sieci. Zdradziła, że niektórzy pisali nawet, że wygląda jak mama Zenka. 

Danuta Martyniuk w programie śniadaniowym wyjaśniła również, jak wyglądała jej dieta. Okazuje się, że żona gwiazdy disco-polo wyeliminowała z menu kilka produktów. Przestała jeść ziemniaki i słodycze.

Ograniczyłam jedzenie (…), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. (…) Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady… - zdradziła, cytowana przez portal jastrzabpost.pl.

Żona Zenka przyznała, że wcześniej podczas czytania książki zjadała nawet trzy tabliczki czekolady.

Danuta Martyniuk schudła 15 kg

Danuta Martyniuk powiedziała, że w pozbyciu się zbędnych kilogramów pomogła jej jednak nie tylko dieta, ale również ćwiczenia. Treningi wykonywała w domu.

Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego (…), to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to, więc myślę: "Teraz nie pracuję i nic nie robię". Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch - wyjaśniła.

Kobieta na koniec przyznała, że jej przemiana spodobała się również Zenkowi Martyniukowi. Gwiazda disco-polo mówi, że jego żona w nowym wydaniu wygląda bardzo dobrze.

Zobacz także: Jak często się ważyć, żeby zauważyć efekty odchudzania? Na pewno nie codziennie

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl