Zamknij

Jadła pizzę, piła wino i... schudła 11 kg. Zdradziła, w jaki sposób to zrobiła

19.07.2022 08:49
Czy można schudnąć jedząc pizzę i pijąc wino? Ta kobieta udowadnia, że tak
fot. Shutterstock

Dieta większości z nas kojarzy się z wyeliminowaniem smacznych przekąsek. Nic bardziej mylnego. Ta kobieta udowadnia, że można schudnąć, jedząc pizzę.

Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że jedni są w stanie wytrzymać na diecie, a inni po prostu nie potrafią przetrwać na niej dłużej niż tydzień czy dwa. Okazuje się, że nie jest to kwestia wytrwałości, a tego, jak wygląda nasz codzienny jadłospis. Nikt nie chce bowiem żywić się wyłącznie zdrowo, wyeliminowując wszystkie smaczne przekąski. Każdy uwielbia od czasu do czasu pozwolić sobie na pizzę czy lampkę wina z przyjaciółmi. Jedna z tiktokerek udowodniła, że w taki sposób też da się schudnąć. Sama zrzuciła aż 11 kg. Zobaczcie, jak to zrobiła.

Zobacz także: Chcesz jeść zdrowo, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Wprowadź te 3 nawyki

Zmieniła swoje myślenie i schudła 11 kg

Dieta eliminacyjna może przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego kluczowe jest wprowadzenie zdrowych nawyków, które pomogą nam schudnąć, a jednocześnie nie będą wymagać od nas aż takich poświęceń. 

Tiktokerka @shelbysacco5 zdradziła, że udało jej się schudnąć aż 11 kg, choć nie było to łatwe. Dawniej zmagała się bowiem z zaburzeniami odżywiania i długo poszukiwała swojej drogi do pięknej sylwetki i zdrowego ciała. Ostatecznie znalazła złoty środek. 

Okazuje się, że rok temu osiągnęła wymarzoną wagę. Wszystko dzięki zbilansowanej diecie, którą utrzymuje do dziś.

Pomyślałam, że sama wymyślę swoją dietę i nauczę jej moje siostry. Zaczęłam od poznania nawyków i to całkowicie odmieniło mój świat - powiedziała tiktokerka. 

Dzięki temu nadal nie przybrała na masie, choć regularnie sięga po pizzę czy wino. Zobaczcie, jak wygląda jej dieta. 

Zobacz także: Schudła 60 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała głównie jedną rzecz

Czy można schudnąć, jedząc pizzę i pijąc wino? Ta kobieta udowadnia, że tak

Przede wszystkim kobieta stwierdziła, że dokonywanie stałych zmian musi być łatwiejsze do osiągnięcia. Na rygorystycznej diecie nie da się bezpiecznie schudnąć i grozi nam efekt jo-jo. Tiktokerka twierdzi, że wystarczy jeść zdrowo w 60-80%, żeby osiągnąć zjawiskowe efekty. 

Mogłam jeść zdrowo każdego tygodnia, jednocześnie robiąc wszystkie rzeczy, które kocham, lecząc moje zaburzenia odżywiania i nie ograniczając się - dodała. 

Tiktokerka radzi też, żeby zawsze pamiętać o zdrowym śniadaniu i przygotowywać posiłki wcześniej. Dania powinny być jak najłatwiejsze w przyrządzeniu, żeby długie gotowanie w kuchni nie zniechęciło nas do prowadzenia zdrowego stylu życia i nie doprowadziło do pójścia na łatwiznę - np. sięgnięcia po mrożoną pizzę. 

Zobacz także: Odżywianie holistyczne stało się modne. Nie ma nic wspólnego z dotychczasowymi dietami

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok