Zamknij

Przemiana Adele to efekt operacji plastycznych?! Amerykański chirurg wylicza, jakim zabiegom się poddała

04.11.2020 10:18
Adele
fot. NBC/ SNL/Ferrari Press/East News

Brytyjska piosenkarka w ostatnim czasie zmieniła się nie do poznania. Zdaniem specjalistów nie tylko schudła, ale też przeszła szereg zabiegów.

Adele w ostatnim czasie zmieniła się nie do poznania. Po jej kobiecych krągłościach nie ma śladu. Jak informują zagraniczne media, gwiazda schudła aż 40 kilogramów. Jej metamorfoza to zasługa treningów, diety sirtuinowej i być może także operacji plastycznych. Jeden z amerykańskich chirurgów wyliczył zabiegi, którym jego zdaniem mogła poddać artystka.

Metamorfoza Adele - jakim zabiegom poddała się artystka?

Adele w ekspresowym tempie pozbyła się aż 40 kilogramów. Brytyjska gwiazda po rozstaniu z mężem postanowiła zadbać o drowie i wygląd, stąd jej decyzja o przejściu na dietę i rozpoczęciu treningów na siłowni. Jednak niektórzy specjaliści twierdzą, że gwiazda skorzystała też z usług chirurgów plastycznych.

Dr Michael K. Obeng w rozmowie z "Blast" twierdzi, że po tak znacznej utracie wagi Adele miałaby na ciele nadmiar skóry, jednak jej ciało wygląda na jędrne. Jego zdaniem, to efekt zabiegów - liftingu biustu i liposukcji brzucha. Nie wyklucza też liposukcji bioder.

Wygląda na to, że Adele mogła poddać się operacji usunięcia nadmiaru skóry. Większość pacjentów po takiej utracie wagi musi poddać się operacji brzucha, liftingowi biustu, a czasem nawet bioder, bo skóry jest po prostu za dużo - powiedział dr Michael K. Obeng w rozmowie z "Blast".

Specjalista dodał, że artystka korzysta też z zabiegów mniej inwazyjnych, takich jak botoks i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Dr Ramtin Kassir w rozmowie z "Page Six" stwierdził, że gwiazda mogła przejść zabieg konturowania szczęki.

Nie zaskoczyłoby mnie, gdyby skorzystała z pomocy ekspertów. Myślę, że mogła poddać się zabiegowi konturowania szczęki za pomocą wypełniaczy - stwierdził dr Ramtin.

Jak uważacie, Adele rzeczywiście zdecydowała się na operacje plastyczne?

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.