Zamknij

Chcesz się pozbyć cellulitu? Wypróbuj ten gadżet!

04.06.2020 11:03
cellulit
fot. Shutterstock

Ten gadżet można kupić już za kilkanaście złotych w każdej aptece czy drogerii. Jego regularne stosowanie sprawi, że skóra stanie się jędrna, a cellulit zniknie.

Wiosna i lato to idealny czas na walkę o piękne ciało. Znacznie chętniej ćwiczymy czy poddajemy się różnego rodzaju dietom. Prócz takich działań warto również zadbać o kondycję naszej skóry, która również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Sprawdźcie, jak pozbyć się cellulitu nie wydając zbyt dużo pieniędzy.

Masaż bańką chińską - domowy sposób na cellulit

Okazuje się, że regularnej stosowanie bańki chińskiej bardzo szybko poradzi sobie z wygładzeniem cellulitu. Skórka pomarańczowa to problem wielu kobiet. Regularne stosowanie bańki chińskiej z pewnością poprawi wygląd naszej skóry. Wystarczy tylko regularność, a efekty zaskoczą nawet największych niedowiarków.

Bańka chińska przypomina swoim kształtem mały silikonowy kubek, który zasysa skórę i dzięki temu pobudza krążenie limfy, a także wspomaga procesy detoksykujące. To właśnie dzięki temu pomaga rozbijać nagromadzony tłuszcz. Masaż bańką chińską daje jeszcze lepsze efekty niż szczotkowanie skóry na sucho, ponieważ działa na znacznie głębsze warstwy skóry.

Jak wykonać masaż bańką chińską?

Do wykonania tego prostego masażu używa się bańki chińskiej, którą znajdziecie w drogeriach czy aptekach za kilkanaście złotych. Gumowy kubeczek należy ścisnąć i przyłożyć do nasmarowanej wcześniej oliwką skóry. Bańska chińska wciągnie skórę do środka. Po zamocowaniu w ten sposób bańki należy wykonywać koliste ruchy. Masaż nie będzie powodować bólu, jedynie lekkie szczypanie. Taki zabieg powinien trwać od 20 do 30 minut. Warto wykonywać go regularnie, najlepiej co drugi dzień, wtedy będzie można zobaczyć najlepsze efekty.

Wypróbujesz ten sposób?

Zobacz także: Ten kosmetyk przyspiesza porost włosów. Jest hitem na Instagramie!