Zamknij

Brytyjka przyjechała do Polski na przeszczep brwi. Efekty przerosły jej oczekiwania

29.08.2022 09:29

Brytyjska influencerka postanowiła przylecieć do Polski, żeby... zrobić tu przeszczep brwi. Okazało się, że takich efektów się nie spodziewała. Sami zobaczcie.

Brytyjka zrobiła w Polsce przeszczep brwi. Takich efektów się nie spodziewała
fot. Shutterstock

Biorąc pod uwagę cenę złotówki i funta, trudno się dziwić, że Brytyjczycy przyjeżdżają do naszego kraju na wakacje, a nawet... na zabiegi medycyny estetycznej. Tak też zrobiła ta influencerka. Kobieta postanowiła wykonać przeszczep brwi, bowiem nie była zadowolona z oprawy swoich oczu. Okazuje się, że wybór Polski na miejsce tego zabiegu był strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że niewiele zapłaciła, to jeszcze efekty przerosły jej najśmielsze oczekiwania. 

Zobacz także: Ta kobieta ma ogromne brwi. Przez ten makijaż ludzie chcą zabrać jej dziecko

Brytyjka zrobiła w Polsce przeszczep brwi. Takich efektów się nie spodziewała

Portal plotek.pl dotarł do wpisu instagramowego brytyjskiej influencerki Isabelle Kutxi. Kobieta jakiś czas temu wybrała się do Polski na zabieg przeszczepu brwi. 

Isabelle od dawna marzyła o tym, żeby zagęścić swoje brwi. Przyznała bowiem, że jako nastolatka dość mocno je skubała, przez co teraz stały się rzadkie i osłabione. Nie pomogły nawet różnego rodzaju zabiegi typu microblading. Stąd decyzja o przeszczepie. 

Postanowiłam tu przyjechać, bo w Polsce wszystko jest tańsze i dobrze zrobione. W Anglii zapłaciłabym jakieś 5000 funtów, tutaj było to po przeliczeniu 1500 funtów, a różnica jest ogromna - powiedziała instagramerka przy pomocy Instastories.

Okazało się, że tym razem się nie zawiodła. 

Zobacz także: Poszła na zabieg do kosmetyczki. Gdy wróciła do domu, własne dziecko się jej bało

Chciała zagęścić swoje brwi. Efekty przerosły jej oczekiwania

Instagramerka wybrała klinikę z Bielska-Białej. Przeszczep polegał na wycięciu włosów z głowy - przy samym karku - a następnie wszczepieniu ich nad oczami. Ostateczne efekty przerosły oczekiwania Isabelle. 

Niedawno minął rok od tego zabiegu. Okazuje się, że instagramerka nadal jest zachwycona efektami. 

Nie chcą przestać rosnąć. Zachowują się bowiem tak jak włosy na głowie. Jeśli ich nie zetniesz, same nie zahamują i mogą urosnąć naprawdę długie - dodaje kobieta.

Tym samym instagramerka podcina włoski, ale nie musi się już martwić o to, że są za rzadkie. A jak wam podobają się takie brwi? 

Zobacz także: Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

loader
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

Źródło: plotek.pl/Instagram